Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsek? Mi alapján?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Mi alapján? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Három éve élek párkapcsolatban a barátommal,akivel eddig jól megvoltunk,minden rendben volt,nagyon aranyos,édes,érzékeny fiú.De egy idő után egyre kevesebb időt szánt rám azzal az indokkal hogy "Dolgozik".Ezt megértem,de azt nem hogy amikor részeg más lánnyal csókolózik és ez már nem egyszer történt a három év alatt(kb 4-5 alkalommal) bulikban ahova vagy közösen mentünk,vagy csak ő és arra fogja mindig hogy" Részeg voltam".Mostanában már ott tart a dolog hogy 2-3 napig nem jön haza mert "dolgozik" én meg idegeskedek hogy jól van-e,merre lehet,de amúgyis ilyen a munkája,viszont amikor a munkatársai már rég nem dolgoznak ő még akkor sincs sehol.

Viszont van egy másik fiú,akit körülbelül 3 hónapja ismerek,de már mióta ismerem tetszik.Mostanában kezdem észrevenni hogy ha velem van kellemes feszültség tölt el,de vele jól érzem magam,zavarba tud hozni,vicces,figyelmes srác és januártól együtt fogunk dolgozni.

A probléma az hogy a barátomat is szeretem még,de viszont a másik srác iránt meg kusza,számomra is érthetetlen érzések kavarognak bennem.

A kérdés ugye adott...Teljesen kétségbe vagyok esve hogy mit tegyek!

Normális,érett és komoly válaszok érdekelnek csak.



#döntés #két fiú között
2014. dec. 30. 04:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia teljesen hasonló helyzetben vagyok ha érdekel leírom. 25/N
2014. dec. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát mind2 kapcsolatot egymástól függetlenül kell kezelni.

Sorrendben a régebbi rendezésével kéne kezdeni.

Ott valami nem stimmel. Először avval jöjj képbe, avval mi van és mik történnek benne a hátad mögött, és hogy most akarsz csinálni, miután kiderülnek majd a barátod titkai.

2014. dec. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket ha valaki tud még adhatna tanácsot.

Kedves első persze érdekel írd meg.Ha gondolod akár üzenetben,akár itt.

2014. dec. 31. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!