Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök/barátotok azt mondaná. Hogy szeret titeket, de szerelmet már nem érez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer már átéltem,nem volt kellemes.Szakítás lett a vége.
2015. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért lett szakítás a vége?
2015. jan. 17. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha nem egy 15-20 éves házasságról van szó és nem 40 évesek vagyunk, akkor egyértelműen szakítás a vége. Senki se akar olyannal lenni, aki nem szerelmes belé/akibe nem szerelmes.
2015. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már az én hozzáállásom is megváltozna. Nem is szeret már igazán... csak úgy van velem, mert megszokta meg jó kihez járni. Semmi értelme. Vagy változtattok együtt a kapcsolaton, mert lehet az az oka, hogy el van laposodva az egész, vagy pedig befejezitek. Vagy csináltok valamit, amivel kiderül, hogy hiányzik-e a másik vagy sem. Sokat találkoztok?
2015. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Exemmel én ezt így nem közöltem, de nyilván érezte, hisz már elhidegültünk egymástól. Csak megszokásból találkoztunk, szex se nagyon volt. Szakítás lett itt is, de egyikünk sem mondta ki, hogy már nem szereti a másikat. Épp elég ezt érezni is.
2015. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan pontot tennék a végére!

A szerelem elengedhetetlen!!!!

20 éve vagyok szerelmes. 15 éve házas. Szerelmesek vagyunk egymásba ma is.

A gyerekek is ezt látják és ez nagyon nagyon fontos!!

Szerelemre fel :-)

2015. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!