Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök teherbe esne? A párommal 3 éve vagyunk együtt.19 éves vagyok, ő pedig 27.

Figyelt kérdés
Kétségeim vannak és félek a reakciójától.Nem lennék képes megölni egy gyereket.
2014. aug. 24. 04:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én krvára bepánikolnék.
2014. aug. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Félelem öntene el, még belegondolni is rossz.
2014. aug. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ő végül is nem olyan fiatal hozzá, csak én. Olyan rossz, hogy làtja rajtam hogy valami nem oké, de nem merek neki beszélni róla.
2014. aug. 24. 04:36
 4/26 anonim ***** válasza:
Te vagy 19 éves?
2014. aug. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha van érettségid és munkád, akkor mit számít?

További kérdéseidet ide várjuk:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok

valamint

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles

2014. aug. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok 19.
2014. aug. 24. 04:45
 7/26 anonim ***** válasza:
Nálunk az első lányomat a doki félre diagnoztizálta és cisztából lett egy gyönyörű szép kislányom ekkor tizennyolc évesek voltunk! Be vállaltuk bár féltünk! Másodjára a párom zokogva ébresztett az éjszakás műszakom után délután! Valahogy meg éreztem hogy miért sír bár nem szólt egy szót sem! Én csak annyit mondtam hogy bárhogy is alakul én mellette állok! Így hát be vállaltuk a második gyönyörű kislányt! ekkor huszonkét évesek voltunk! Viszont azóta folyamatosan védekezzünk hogy tudjak délután is aludni ;-) minden azon múlik hogy a párod hogy áll a gyerek témához és hogy úgy érzitek hogy fel tudjátok - e nevelni!
2014. aug. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Érettségim van, de munkàm jelenleg nincs.
2014. aug. 24. 04:46
 9/26 A kérdező kommentje:
Mi is védekeztünk. Pàr hónapja beszéltünk a gyerekről. Még nem szeretne gyereket akkor ezt mondta. Nekem se ez volt az àlmom.
2014. aug. 24. 04:50
 10/26 anonim ***** válasza:
A legjobb ha ez indig közös döntés.
2014. aug. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!