Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne/Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök/barátotok nem vállalná fel iskolán belül azt, hogy együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Bárholmáshol felvállalná csak az iskolában meg annak területén nem. Meg persze az iskolában tanuló diákok előtt sem de ez ezzel a dologgal evidens.

2014. aug. 27. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégyel téged enyi..
2014. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Az elején nem zavarna, teljesen megérteném. Elég ha a barátok tudják, nem kell mindenkinek.
2014. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eleinte ilyenek voltunk mi is, lehúztunk közösen egy félévet titokban (évfolyamtársak voltunk). Szeptembertől minden kiderül. :)
2014. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi is évfolyamtársak vagyunk...

És nem azt akarom hogy mindenki tudjon róla meg stb.. Csak azért kicsit szar hogy letagad :|

2014. aug. 27. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna. amúgy se szeretem iskolatársak/munkatársak előtt élni a szerelmi életem. ha munkahelyen jönnék össze valakivel ez nálam alap lenne, hogy legalább az elején amíg nem derül ki, hogy van-e értelme egyáltalán a kapcsolatnak addig titkoljuk.
2014. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyerekes hozzáállás, mert ki nem szarja le, ki mit gondol? Az ő véleményüknek akartok megfelelni?
2014. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel más véleménye, de őt igen.
2014. aug. 27. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Szégyell téged, kár tagadni.

Eleve abból indul ki, hogy a többieknek negatív véleménye lenne a kapcsolatról valamint rólad és emiatt tagad le.

2014. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rosszul esne nyilván. De igazából nem az a kérdés, hogy MI mit szólnánk hozzá, a lényeg, hogy neked nem tetszik, és ezért beszélned kéne vele. Attól, hogy mi elmondjuk a véleményünket, nem fog változni semmi, és nélkülünk is tudod, hogy ez így neked nem jó, akkor meg mire vársz?
2014. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!