Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első nagy szerelem vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelem vége valóban ennyire belevésődik az ember lelkébe, vagy csak én vagy vele így?

Figyelt kérdés
5 hónapja már hogy vége lett az egy éves kapcsolatomnak,de még mindig nem tudom őt elfelejteni,azóta már 5 lánnyal vigasztalódtam de egyiksem tudta elfeledtetni velem,mikor lesz ennek vége?Minden este mikor lefekszek ő jut az eszembe,és ez már borzasztó rossz,olyan érzésem van hogy soha nem lehetek mással boldog csak vele.Tudom hogy nem fogom sosem elfelejteni,mert az ember sosem feledi az első nagy szerelmét,de miért hiányzik még mindig?Próbáltam normális lányt keresni,de egyiksem tartott tovább 1-2 hétnél mert egyszerűen nem tudták nekem megadni azt az örömöt és boldogságot mint mikor vele voltam,már nagyon elegem van legszívesebben kifutnék a világból.

2015. jan. 18. 11:09
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyok* elnézést
2015. jan. 18. 11:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagy szerelem nyomot hagy, akár az első, akár a második.
2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En hasonloan ereztem mint Te, de eltelt jopar ev es olyan nagyot valtoztam, hogy azon csodalkozom, hogy annakidejen hogy tudtam azzal a sraccal jarni.. ugyhogy 5-10 ev tavlatabol lehet egyaltalan nem fog jelenteni semmit, max, azon gondolkozol mi a feneert voltam oda erte. Sok ismerosom is kb. igy velekedik, tehat kesobb nem fog jelenteni semmit.
2015. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első szerel véget ér,de sosem múlik el. Örökre egy meghatározó pont lesz az ember életében,akár párválasztásnál,akár szexuális téren.Na most ezen csak javítani lehet. De ne zárkózz el senki elől beszélgess,ismerkedj,randizz,ha úgy van és egy idő után észre veszed,hogy már nem hiányzik :)
2015. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem majd' kilenc hónapig hiányzott az első.
2015. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is borzasztóan nehezen léptem túl az exemen, kb. egy évig tartott... És egyik srác sem hozta ki belőlem ugyanazt... De most már eljutottam arra a pontra, hogy nem hiányzik, pedig úgy voltam, mint te... Szóval előbb-utóbb rendben fogsz jönni. :)))
2015. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác, akit szerettem, de nem voltunk együtt soha, csak párszor szexeltünk. A mai napig eszembe jut néha. Aztán volt egy 3,5 éves kapcsolatom. Vele pl. már nem is emlékszek a legtöbb dologra: első csók, első szex, közös nyaralások. Csak tudom, hogy megtörténtek, és ennyi. Nem vésődtek be, nem hagytak nyomot, szakítás után megkönnyebbültem. Pedig jó kapcsolat volt, nem veszekedtünk, eleinte a szex is jó volt, stb. De rá szinte sose gondolok, vele sosem álmodok, és a mai napig úgy gondolok erre a kapcsolatra, hogy oké, ez is megvolt, pipa, de jó, hogy már vége. Azóta már volt egy éves, fél éves kapcsolatom is, meg csak szexkapcsolatok is. Szakítás után 2 héttel már mással voltam. De az a srác se hiányzik, akit az elején említettem, hogy szerettem, de csak plátói volt. Az egy dolog, hogy eszembe jut, de nem hiányzik, és tudok másokkal ismerkedni, szexelni, járni, álmatlan éjszakáim sincsenek, és boldog is voltam már mással. Szóval bennem nem hiszem, hogy ezentúl is bárki nyomot hagyna annyira, hogy ne tudnék továbblépni. Úgy gondolom, ez egyénfüggő. Én eleve nem vagyok érzelgős típus, elég rideg vagyok, ez lehet az oka annak, hogy bárkin hamar túllépek.
2015. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!