Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek nagy többsége nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nagy többsége nem azért van a párjával, mert annyira szereti, hanem csak azért, hogy legyen valaki, mert nem akar egyedül maradni - valóban így van ez?

Figyelt kérdés
Én az ismerőseim, családtagjaim körében abszolút ezt tapasztalom. Nekem ilyen párkapcsolat nem kell, és mindenki azzal csesztet, hogy akkor egyedül fogok maradni...

2014. dec. 17. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az én környezetemben is van ilyen, és veled értek egyet..inkább lennék egyedül, mint egy rosszul működő, kihűlt párkapcsolatban...
2014. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen van !Most én is!f
2014. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha én nem szeretek valakit,akkor avval nem tudok együtt élni,lefeküdni,hozzábújni stb,mert nem vonz...Legalább is nálam ez így van..


Ismerek én is olyanokat akik együtt vannak,de nem szeretik egymást..viszont annak más okai vannak..

2014. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A szüleim is így vannak együtt.. sosem szerették egymást inkább csak ragaszkodnak egy biztos ponthoz.. már ha apámat annak lehet nevezni :D na mindegy is... én is ezt tapasztaltam. Én leszbikus vagyok, de szeretem a barátnőmet nagyon, de néha arra kell a másik, hogy támaszt nyújtson. Olyan kapcsolat nincs ahol csak szeretik egymást... Szükségük is van egymásra. akkor rossz egy kapcsolat, ha csak szükségük van egymásra de nem szeretik egymást. persze van akinél bejön...
2014. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én meg folyton kapom a burkolt célozgatásokat, hogy azért mégiscsak az a jó, ha van valaki az ember mellett, akármennyi baj van vele... mondják ezt olyanok, akiknek a kapcsolata/házassága füstölgő romokban hever.
2014. dec. 17. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Az ember társas lény, lehet egy figura bármennyire introvertált, valamilyen szintű társadalmi kapcsolatot muszáj fenntartania. Persze ebbe a szerepbe sokan a szerelmüket képzelik bele, de azt ugyan ilyen sokan elfelejtik, hogy a szerelem időleges, ha aközben nem alakult ki valós szeret, akkor baszhatják, de el nem hagyják egymást, mert mind egzisztenciális, mind lelki szempontból nem tesz jót az egyedüllét.

Én a magam részéről a társadalmi kapcsolatot a barátok, haverok lévén tartom fent, dacára annak, hogy enyhén introvertált vagyok mégis elismerem azt a megkérdőjelezhetetlen tényt, hogy az emberi individuum bizony nagyon nehezen tud meglenni egy másik nélkül. Az ún. "toxic relationship" is pont ezért a meglehetősen prózai okért létezik, tudjátok, amikor az illető még úgy is a párja mellett marad, hogy az eléggé negatívan bánik vele.

2014. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

látom,régebbi kérdés. de amúgy én is ugyanezt látom mindenkinél... és ez kiábrándító meg azt erősíti bennem,h én ilyet nem akarok.


sőt,néha büszke vagyok magamra,hogy nem mástól teszem függővé a boldogságom, persze ez nem mindig van így,vannak mélypontok, de szerintem hosszú távon jobb ez a hozzáállás.

2015. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!