Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőle több, mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle több, mint barátság?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első randim egy lánnyal, 3 hete ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon, elmentünk sétálni, majd egy cukrászdába is beültünk.

Értelmes a lány, vannak közös témáink is.

Amikor elbúcsúztunk egymástól, a buszvárónál perceken át öleltük egymást, én meg közbe a nyakát puszilgattam, de ő nem ellenkezett, ugyanakkor pusziva búcsúztunk el.

Szerintetek is lehet belőle komoly kapcsolat?



2015. jan. 18. 15:01
 1/8 A kérdező kommentje:
*puszival búcsúztunk el
2015. jan. 18. 15:03
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Le kellett volna smárolnod!!!

De a kérdésedre válaszolva, persze hogy lehet.

2015. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első válaszoló, nem volt meggyőző a válaszod -_-

második, nem akartam egyből megcsókolni, mert nem akartam neki ezzel kellemetlenséget okozni, így inkább megtiszteltem őt a puszival.

Egyébként neked megy a zöld hüvelyk! :)

2015. jan. 18. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
és a nyakpuszilgatás nem letámadás szerinted? mesélj még!
2015. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem letámadás, mert akkor mondta volna, hogy "kérlek, ne"...

Meg amúgyis láttam, ahogy rám mosolygott utána, és hozzám bújt.

És azóta is jól megvagyunk egymással.

2015. jan. 18. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább csak rajtad áll, hogy mi lesz belőle. Eddig jó úton haladsz. Ismerkedjetek, barátkozzatok, és hagyd az ilyen lesmárolós hülyeséget.
2015. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miquel, neked is köszönöm! :)

Persze, hogy hagyom a lesmárolóst, ahogy mondod, természetesen rajtam múlik, ez nem vitás.

2015. jan. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!