Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan ember az életedben, akivel szakítottál, de később újra egymásra találtatok?

Figyelt kérdés
Több, mint 5 éve vagyok együtt a barátommal, és tegnap elmondta, hogy nem érez úgy,mint eddig. Szabadságot akar, felelőtlenséget, kötődések nélküli életet, amikor azt csinál, amit akar. Korán jöttünk össze, 15 évesek voltunk, és ezt is felhozta érvnek. Szeretné, ha elköltöznék és egyedül lehetne tovább. Nekem a szívem majd megszakad, és azzal hitegetem magam, hogy majd talán..egyszer még újra együtt lehetünk.
2013. nov. 9. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, azt, hogy jelenleg miért nem csinálhat at, amit akar.

Szerintem egy párkapcsolat több szabadságot ad, mint az egyedüllét - már ha valóban olyan.

Az együttlakás viszont valóban jelenthet korlátokat. Mióta laktok együtt?

Költözz el, és szerintem Neked is igazad van, meg neki is.

Később lehet valami, illetve ha nem ragaszkodsz az együttlakáshoz, kisebb szünet után folytatódhat a kapcsolat.

Ne feledd Marilyn Monroe szavait: "A jó házasság titka a külön háztartás."

:)

2013. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Együtt lakunk fél éve. Zavarja,hogy mindent tudok róla, zavarja,hogy a fél napunkat együtt töltjük, szerinte már csak úgy élünk, mint a barátok. Egyszer azt mondja,hogy szeret, egyszer,hogy nem.. Menthetetlen én ezt jól tudom, de egyszerűen tőle nem ezt vártam, hogy már 20 évesen kapuzárási pánikban szenved..


Tuti, ha elköltözök, akkor túllép rajtam és csak én fogok szenvedi hónapokig..

2013. nov. 9. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de én úgy látom, tényleg az együttlakással van a baj. Ha néha mondja, hogy szeret, és azt találta ki, költözzetek szét, akkor erre lehet csak alapozni.

Kívülről is ez jön le nekem a szavaidból.

2013. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ez kettőtökön múlik. Ő azt mondta, szakítsatok?

Vagy hogy ne szakítsatok, csak költözz el?

És Te mit szerelnél?

Elmondtad neki, mit szeretnél?

2013. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk hosszasan, ő most nem akar kapcsolatot, de elvileg még szeret..vagyis nem tudja. Sok volt neki ez az 5 év, túl hamar jöttünk össze, kötöttségek és felelősségek nélküli életet akar, nélkülem. Azt mondta,hogy nem más nő miatt van ez, mert egyáltalán nem akar maga mellé senkit.

Én szeretnék tenni valamit,hátha helyre lehet hozni, de ő nem partner ebben.. Költözzek el és kezdjem el élni a saját életem.. ezt mondta.

2013. nov. 9. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki, mit érzek, és megpróbálnék abban megállapodni vele, hogy elköltözök, szüntessük meg a kapcsolatot úgy, hogy azért jó ismerősök maradunk és minden hónap utolsó péntekjén megiszunk együtt egy kávét.

Ha ez a kötöttség nem túl sok neki, akkor hagyd rá, hoyg szakítotok, majd néhány hónap múlva egy ilyen "pénteken2 kérdezz rá, hogyan érez most.

Én amúgy sosem vágytam összeköltözésre, nem is csak úgy lehet fenntartani egy kapcsolatot. Lehet, fél év múlva újra jártok, heti x alkalommal randi.

Szerintem ebben benne van ennek az esélye.

De valóban költözz el, és az átmeneti szakítás is szükséges. És ne félj!

Csak próbálj egyezkedni iylenekben, amiket felvetettem.:)

2013. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!