Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat egy Brazil lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy Brazil lánnyal?

Figyelt kérdés
Közel féléve ismertem meg 1 fantasztikus Brazil lányt. De mint mindennek ennek is eljött a vége. Hazamegy! Gondolkoztunk rajta mi legyen, de én nem akarok kint élni Braziliában, tőle viszont nem várnám el, hogy itt éljen Magyarorszgáon. Szeretnénk megoldani valahogy de a távkapcsolat nem a mi világunk. Valaki volt hasonló helyzetben, megoldottátok valahogy?

2015. jan. 19. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltam, és nem tudtuk megoldani sajnos. Mindkettőnk érdekében megszakítottuk a kapcsolatot. Egy ideig csak barátság, aztán semmi.

Szintén Dél-Amerika.

2015. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiv-fertőzött
2015. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, Brazília nincs épp a szomszédban. Nekem még a 200 km is sok volt egy távkapcsolatban, hát még sok ezer (valamint alkalmanként is sok százezer forint) távolság. Mondjuk Brazíliába én se mennék, de mondjuk Uruguayon vagy még inkább Chilén elgondolkodnék. Ám azért nagyon valószínű, hogy ennek a kapcsolatnak vége...
2015. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!