Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, kicsit megbántónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, kicsit megbántónak vette, pedig nem így akartam. Kiengesztelési ötlet?

Figyelt kérdés

Nem akartam, mégis sikerült.

Szóval küldtem a barátomnak egy számot azzal az üzenettel, hogy olyan, mint ő az én életemben.


A dal lényegében nem a legtökéletesebb személyről szól, mégis ő kell egy életen át. Mostanában mondogatta, hogy jobbat érdemelnék és kicsit depissé vált a stresszes időszaka miatt, ami még egy darabig tartani fog. Önbizalmat akartam neki adni és jelezni, hogy én itt leszek neki, de elszúrtam.


Nem tudom mit gondol most rólam, csak azt írta, hogy ez most nem esett valami jól neki.



2015. jan. 19. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Ezt így mond el neki.
2015. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!