Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottatok már amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt, mert nem tudtok eleget találkozni a párotokkal?

Figyelt kérdés
24 vagyok a barátnőm 25. Nekem még 1 év van hátra az egyetemből, mellette dolgozom a város szélén. A barátnőm főállásban dolgozik a belvárosban. Én Pesten lakom albérletben, ő Tatabányán a szüleivel, mert pénzt szeretne spórolni. Sajnos keveset tudunk találkozni. Hét közben egyszer alszik nálam, pénteken meg munkája után estig itt vagyunk Pesten, utána megyünk hozzájuk és én alszom náluk. Vasárnaponként bevállal műkörmösi munkát, akkor hazajövök, én meg tanulni szoktam. Viszont vizsgaidőszakban, vagy zh alkalmakkor, esetleg ha tovább kell benn maradnom a munkahelyen, mert kevés az ember, de sok a meló, akkor van hogy csak heti 1x, hétvégén találkozunk 1 napra. Illetve 3 hetente én is szeretnék hazajárni, minden 2. alkalommal lehívom őt is. Amikor nem hívom le és otthon vagyok, akkor kihasználom az időt, és tanulok, szüleimmel vagyok, felkeresem az otthoni haverjaimat. Szóval szerintem sem találkozunk eleget, de szerintem ez ebben a helyzetben érthető(nem lakunk egy városban). Ő viszont lényegében már a kapcsolatunk kezdete óta panaszkodik, hogy miért nem töltünk együtt több időt (3 éve járunk), miért kell meglátogatnom az otthoni haverjaimat, miért nem tudok róluk miatta lemondani, miért nem ő a legfontosabb, ha vizsgázom és kevesebbet találkozunk a szabadidőmet miért nem csak vele töltöm. (A szabadidőm 70%-át egyébként vele töltöm, az otthoni haverjaimmal átlagban 2 havonta, a pestiekkel 3 hetente találkozom pár sör erejéig, bulizni nem járunk). Az utóbbi időben a barátnőm meg mindig nagyon szomorú a helyzet emiatt, és felelősségre von, hogy biztos nem is szeretem igazán, mert ha az úgy lenne, csak vele akarnám tölteni az időmet, és hogy ő már nagyon tanácstalan, szenved emiatt, nem sok értelmét látja a kapcsolatnak, mert hogy az sosem lesz normális így. Tudnátok valami tanácsot adni? Lányok leginkább, hogy ők hogy látják a lány oldalát, de fiúktól is jöhet bátran. Köszi előre is.

2015. jan. 19. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi kb fele ennyit tudunk csak találkozni, ha nem kevesebbet, mégis két éve együtt vagyunk. Ez azon múlik, mennyire szeretitek egymást. Ha nagyon, akkor valahogy mindig megoldjátok és kibírjátok. Ha nem, akkor lakhattok tíz percre a másikról, akkor is szakítani fogtok előbb- utóbb. Ha szenved és nem sok értelmét látja, akkor most és mindenkorra le kell ülni egymással szemben és konkrétan megbeszélni, mit akartok a másiktól. Ennyi.

22/L

2015. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy hetente szoktatok találkozni szerintem egyáltalán nem kevés :)
2015. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érthető mindkét oldal.... de szerintem ,ha szeretitek egymást azt az egy évet már kibírjátok utána meg gondolom többet tudtok együtt lenni...:) nem hiszem,hogy a szakítás jó megoldás lenne
2015. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözzön közelebb! Ő nem tanul, könnyebben mozog. Kicsit mondjon le a pénzről és megoldódik. Vagy költözzetek össze.
2015. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána az öt szeretetnyelvnek. Neki lehet, hogy az együtt töltött idő a legfontosabb (nekem is, ezért megértem őt).

Viszont én már lehiggadtam kicsit, tudom, hogy a férfi nem töltheti velem minden idejét.

Azt szoktam mondani, hogy nem az a baj, ha nincs velem, hanem ha úgy érzem nem gondol rám. Igénylem és szeretem ha rám ír Viberen, ha csak egy jó reggeltet, egy csókot küld, vagy bármi kis aprósággal jelzi, hogy ha fizikailag nem is, de gondolatban velem van.

Amúgy a heti két találkozás ebben a helyzetben teljesen rendben van.. csak ő nem ezt a helyzetet szeretné. Ha szeret ki fogja várni az egy évet, csak nehéz lesz neki. Ha meg nem szeret akkor úgyis mindegy.

Éreztesd vele, hogy gondolsz rá. Irj neki csak úgy, minden különösebb alkalom nélkül, ha eddig nem tetted. Azt viszont ne hagyd később se, hogy a külön programjaid megszűnjenek miatta.

2015. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!