Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig várjak rá mielőtt feladom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá mielőtt feladom?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel 1,5 hónapja vagyunk együtt és nagyon beleszerettem. Minden jól is alakult viszont csak heti 1x találkoztuk eddig. Szex még nem volt, de azt mondta nagyon kíván szeretne már lefeküdni velem.

Viszont most hirtelen időt kért :/

Velem már szakítottak így és ezért nagyon megijedtem de mivel nagyon szeretem így úgy voltam vele, talán Ő nem.

5 nap elteltével sem lépett velem kapcsolatba. Erre bosszúsan írtam neki egy üzenetet, hogy miért egy tetves üzenetben szakít velem. Mire azt reagálta, hogy nem érti miről beszélek és nem tartom tiszteletben a kérését és ezzel elrontom. Írtam neki melyben bocsánatot kértem és megígértem, hogy nem keresem és szóljon ha döntött.


Most akkor még "elvileg" együtt vagyunk. Vagy mi van. Már teljesen összezavarodtam és megőrül attól, hogy nem lehetek vele, nem beszélünk és semmi.


Mégis meddig kéne még várnom rá mielőtt feladom?



2015. jan. 20. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Arra nem gyanakszol, hogy esetleg beszervezték a tanúvédelmi programba, személyiséget kell váltania és ezért kért időt?

Látod, nem gondoltad át...

2015. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni tesó.

de készülj fel......

felkészültél???

kapaszkodj meg, férfiasan fogj egy zsepit is ha kell....

....de a csajnak van valakije és gondolkozik, hogy azt a valakit, vagy téged akar-e.

vele mis ez volt a napokban, iszonyúan beleszerettem egy lányba, teljesen belehabarodtam, én is tudom milyen sz**r, kért tőle megy hetet, alig bírtam ki, a poklot éltem át, mert iszonyúan szerelmes vagyok, voltam belé.

...végül dobott.


valszeg nálad is ez lesz, de ne adja ezt az ég.

..nagy valószínűséggel talonban tart téged, vagy a másikat.


szörnyű a tény, de ez van, igyál egy kicsit, szívj el pár szál cigit, és...próbálj meg túllépni.


de remélem, hogy helyrejön a dolog..... nem úgy mint nekem. -.-

2015. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza lesz van egy olyan érzésem.
2015. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nézd, talán hüvely gombája van.
2015. jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyan kért időt? Mondta hogy ne keresd 1 hétig, vagy mi?
2015. jan. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Az a baj veletek srácok, hogy nem bírjátok visszafogni magatokat, annyira buzog bennetek a szex! A csajok lassabbak ezen a téren. És sok srác éppen azzal rontja el a dolgokat, hogy sürgeti a szexet. Minél inkább húzzátok a dolgot, vagyis minél később próbálkoztok rátérni a szexre, a csajok annál jobban akarják. A kíváncsiság előbb utóbb nagyobb lesz bennük, és meg fogják adni a jelet, amikor készen állnak a szexre. Nem kell erőltetni, ők is akarni fogják, de a saját lassúbb tempójukban. Persze, van, amelyik csaj a az azonnali vad szexet akarja, de ebből van a legkevesebb. Egy jó párkapcsolat kialakítása maga a játék, a tánclépések játéka, és ez már művészet! :)
2015. jan. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyi nem biztos hogy azért kért időt mert van más is. Tőlem is kért már nő időt mégsem volt neki senkije sem. Persze ahogy ki mondta hogy időt kér dobtam is. De volt olyan hogy én és egy másik srác udvaroltunk egy lánynak. Mind a ketten szerettük volna , időt kért a nő. De valahogy nem tudtam magam tartani , folytattam vele a dolgokat. Mi lett belőle? Nem döntött. Utána ott hagytam szerinted mi lett ? Fel keresett , azóta is az én f*rkam szopja.
2015. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos.....ha jól értelmezem a dolgot, akkor találkoztál egy lánnyal kb 6-8 alkalommal és nagyon beleszerettél....ez világos. A kérdés csak az, hogy Ő is így érez-e irántad?!!!

Nem hiszek abban, hogy egy kapcsolat elején idő kell ahhoz, hogy kitalálja mit is akar....nem sikerült meggyőznöd arról, hogy Te vagy az igazi....finoman szólva nem rajtad járnak a gondolatai. Sajnos még nem elég érett ahhoz, hogy megtisztelve Téged a szemedbe mondja a döntését...kivár, csak az a kérdés, hogy miért teszi ezt?!

Tudom, hogy nehéz dolog, de ne keressed többet, mert saját magadból fogsz hülyét csinálni....a labda a túloldalon van és tudom, hogy ezt nehéz elfogadnod. Ha mégis jelentkezne akkor viszont neki kell tepernie és meggyőzni Téged, hogy komolyan gondolja!!!

Új nap, új kihívás...hajrá!!!

37F

2015. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta időt kér és, hogy egy ideig ne beszéljünk. Bizonytalan időre kért időt. Már 8 napja volt ez.


Már én is a pokolban érzem magam annyira fáj, hogy nem lehetek vele. Szeretném hinni, hogy még visszatér hozzám, de úgy érzem igazatok van és fel kell adnom.


Akik segíteni akartak azoknak köszönöm az őszinte válaszokat.

2015. jan. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!