Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Létezik hasonló gondolkodású lány?

Figyelt kérdés

Tudjátok minden párkapcsolat nagyon heves az elején, utána kezd átalakulni és egy időután ellaposodik, érzelem mentesebb lesz. Sajnos ideáig nem jutottam el a kapcsolataim során, de mindig úgy állok hozzá h örökre együtt legyünk. Ha nem is lehetünk együtt örökre, legalább érezzem h évekkel későbbis szeret, természetesen ha vége kell lennie (akármi miatt) az más. Szval lehet h csak én találtam ilyen lányokat, de mindegyik az ilyen új kapcsolatokat keresi ha ellaposodik... fiúkban is vannak ilyenek, sőt.


A konkrét kérdésem az lenne, hogy ismertek-e, hallottatok-e, létezik-e olyan lány, aki a tűz elmúlta után is kis mértékben tud szeretni, nem lép ki a kapcsolatból.


Na?



2015. jan. 20. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
A tűz nem múlik el, ha raknak alá fát.
2015. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1


Lehet h viccből írtad lényegtelen, akkor létezik olyan lány aki segít alá tüzet rakni?

2015. jan. 20. 21:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Tüzet nem, de fát igen.:P Nincs törvénybe foglalva, h ráunnak az emberek a másikra.
2015. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak hosszú távú kapcsolataim voltak eddig. A legrövidebb fél évig tartott/most/járok a barátomma már 3. éve! Oké, hogy már nincs meg az a láng, mint ami az elején volt de nekem ez is jó, legalább mondhatom, hogy tartozok valakihez!

Ne add fel! Majd taálsz valakit!

18/L

2015. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Aladárkiss ***** válasza:
Ez nem csak lány függő! Ez attól is függ te mit tudsz beleadni a közösbe. Rajtad is múlik meddig tart a tűz. Álltalába erőss szeretteté változik a nagy szerelem. De a mai generáció megfutomadik ha egy kis akadály gördül elé és kilép a kapcsolatból ahelyett, hogy megpróbálnának közösen megoldást találni. Folyamatosan tórzúl a tásadlom értékrendje ezért van ez.
2015. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez igazából a mai korra igaz, de minden téren, hogy nem "megjavítjuk" a dolgokat, hanem újat veszünk helyettük. Legyen az telefon, tv, vagy akár egy házasság, párkapcsolat. Nagyon kevés pár az, akik harcolnak egymásért és a kapcsolatukért, sokkal könnyebb kimondani, hogy vége... ugyebár.
2015. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#3 igeh fát :DDD
2015. jan. 20. 21:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vannak ilyen lányok! :)
2015. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: Köszi, ez megnyugtatott :D
2015. jan. 22. 13:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Szívesen! :D

#8-as vagyok! :))

2015. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!