Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! Én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Én reagálom túl vagy jogos a? Haragudhatok rá, megérdemli? Ti, mit tennétek hasonló helyzetben? (nemet, kort is kérek szépen) (tovább lent)

Figyelt kérdés

A barátommal boldog párkapcsolatban vagyunk, 9 hónapja. Vele minden olyan különleges és csodás, nagyon szeretjük egymást. Komoly szándékaink vannak egymással az elkövetkezendő években, nem is tudnám már elképzelni az életem nélküle.

Még mielőtt ismertük volna egymást, volt neki egy összegabalyodása egy lánnyal. (ittasak voltak mindketten, de szex nem történt) Eléggé komolyra fordult közöttük a kapcsolat, gyakran beszélgettek. A barátom a lányt lelki társnak, jó barátnak tartja, aki mindig mellette volt és támogatta, ezért tiszteli őt. (számomra kicsit furcsa ez)Én is, és ő is pontosan tudja, hogy lánynak igen csak tetszik a barátom, annak ellenére, hogy ő is párkapcsolatban van.

A barátom a tegnap jelentette be, hogy a lány felajánlotta neki, hogy akt képet küld magáról(mert tudja, hogy a barátom szereti az ilyen jellegű képeket, mint ahogy minden fiú) ő pedig elfogadta az ajánlatát, amire én nagyon dühös lettem. Nem értem, hogy miért kell ő más meztelen lányokat nézegessen, (akit már ráadásul látott is úgy)amikor állítása szerint engem szeret a legjobban és még sosem talált nálam szebbet, jobbat stb. Szerintetek jogos az, hogy felháborodtam emiatt?



2014. febr. 20. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Hagyjad már szerencsétlent. Gondolom te vagy Szent Mária aki sohasem volt bűnös.

Tudom, hogy nem számít a véleményem, de

Mielőtt elítéled, azelőtt nézz magadra, mert te SEM vagy tökéletes.

2014. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed! :)
2014. febr. 20. 13:36
 3/23 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Te vagy élete szerelme, nálad sose látott szebbet, jobbat, de más lányok képeit nézegeti. Hát...

Jó, ok, minden pasi szereti a meztelen nőket, de nekem ez a csaj kissé veszélyesnek tűnik, én ilyet max akkor tennék ha mindenáron akarnám a pasit, de ez se jellemző rám... Te meg naívnak tűnsz, már bocs. Mert nem tudom ugyan hogy nézel ki, de hogy nincs nálad szebb, azt azért kétlem...

Legyél óvatos, ne higgy el neki mindent. Nekem aki ennyire istenít, az már eleve gyanús. Ez a csaj meg veszélyes.

2014. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Ja 29 n vagyok :D
2014. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Azt már megkérdezted tőle, hogy mi lenne, ha meglepiként küldenék magadról néhány akt fotót a férfi ismerőseidnek, hiszen a férfiak szeretik az ilyet, biztos örülnének. :)
2014. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Vagyis "?" a végén, bocs. :)
2014. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is veszélyesnek tartom kissé ezt a lányt... A helyzet az, hogy amúgy is gondok voltak az önbizalmammal ő erősített meg ilyen szempontból, így elég sokat köszönhetek neki. Mert már nem úgy tekintek magamra, ahogy eddig. S jó érzés tudni, hogy ő elfogadott ilyennek :)
2014. febr. 20. 14:20
 8/23 A kérdező kommentje:
Gonosz vagy utolsó válaszoló :)) feltehetem a kérdést.
2014. febr. 20. 14:21
 9/23 anonim ***** válasza:
én kidobtam volna ugyanis ezt a jog szerződésszegésnek hívná. vajon mi lesz a következő lépcsőfok kettőjüknek? de ha tudod, hogy szórakozik veled akkor miért nem ülsz le és beszélitek át komolyan mielőtt már mindegy lenne?
2014. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem reagálod túl.

Ha az embernek párja van,miért kérne más személytől akt fotókat? Valami nem stimmel köztük.

2014. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!