Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy jóképű magas hosszúhajú 28 éves pasiba! Már hónapok óta nem tudom kiverni a fejemből. Az a gáz az egészben, hogy majdnem 4 éve van barátnője. De nem túl jó a kapcsolatuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömön keresztül láttam meg és nagyon megtetszett, aaaaaaaaaannyira jó pasi!

Sajnos nincs elég bátorságom, hogy írjak neki, szerintem azt sem tudja hogy a világon vagyok :(( Sajnos van barátnője is,de úgy halottam hogy elég rossz már a kapcsolatuk a lánynak volt egy félrelépése... Szerintetek mit csináljak?



2015. jan. 21. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket békén. Majd ha nem lesz senkije, max akkor próbálkozz, de addig ne kavarj be szerintem.
2015. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírsz a punciddal? Ne kavarj be esetleg, ha szétmennek. Nem kell a belemagyarázás a dologba. 21/F
2015. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kavarj be. Magad miatt sem. Abból nem lesz hosszú kapcsolat ha egy 4 évesről akarod lerobbantani...
2015. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ilyen kérdés van...

Nincs elég pasi a világon? Miért mindig az olyanokra mennek rá akiknek van valakije?

Ha jóba vannak a csajjal,ha nem hagyd szépen békén..

2015. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom őket szétszakítani, csak szeretnék megismerkedni vele úgy hogy ne derüljenek ki az érzéseim... bár a barátnője elég féltékeny típus :(
2015. jan. 21. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
De ne ismerkedj úgy egy férfival hogy van barátnője. Szerinted nem esik le neki?
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz megismerkedni vele,hogy utána még rosszabb legyen? Még jobban szenvedj...?


Neked,hogy esne ha rá mennének a pasidra,miközben ott vagy neki? Gondolkodj már egy kicsit,saját érdekedbe is!

2015. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az előzőnek igaza van. Gondold át amit írt.


Nem azt mondom, hogy tudom milyen érzés az, ha szeretsz valakit és ő meg még azt se tudja, hogy a világon vagy.

De nekem is volt már viszonzatlan szerelemben részem sajnos. Gondolom hasonló lehet.


Amúgy meg rengeteg az egyedül lévő pasi, közülünk is válogathatsz rendesen. Hidd el biztos találni fogsz valakit aki megtetszik neked és újra szerelmes leszel, ám ezúttal nem viszonzatlanul. Írj, ha beszélgetni akarsz. 25F :)

2015. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, sajnos már nem tehetek semmit elköltözött egy másik városba :( Viszont még mindig szerelmes vagyok belé ...
2015. márc. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!