Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekődik irántam? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekődik irántam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki eleg furcsa számomra. Nem tudom hogy most tetszek neki vagy csak barátságot szeretne? Ezég egy jel a sok közül de engem most ez foglalkoztat,szóval nem értem hogy honnan tudja hogy hol lakom mikor sosem volt nálam meg elmondtam neli valamit előző hónapban es meg most is emlékszik rá meg emlékszik mindere amit elmondtam neki.Felhív valamikor magatol meg stb..sorolhatnam csak azert vagyok bizonytalan igazaból mert mar lassan 2-3 hónapja csinalja ezt velem. Vagy talán nem mer lépni?

2015. jan. 21. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mer lépni.
2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy számára ez csak egy szoros barátság kezdete. De ne aggódj, lehet, hogy rádmozdul!
2015. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!