Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem érdeklődik irántam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem érdeklődik irántam a barátnőm? Vagy mért nem kíváncsi rám a barátnőm? Miközbe azt állítja hogy szeret/imád .

Figyelt kérdés
már 1 napja hogy nem ír , pedig én egyfolytába mindent megtettem neki amit csak lehetett hogy ne unatkozzon, vagy foglalkozzon valaki vele , de nem kaptam belőle semmit se vissza nem értem , mindig nekem kell kezdeményeznem mindent de semmit nem kapok vissza ez mér van ?

2015. jan. 13. 22:55
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Hol van hogy nem ír? -.-

Ugye nem facebookon tartjátok a kapcsolatot....?!

2015. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem , dehogy.
2015. jan. 13. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj drága... 1 napja nem ír? Ennyire ne telepedj rá. 1 nap nem a világ.
2015. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

leszar téged az az igazság:D

voltam ilyen csajjal,kiderült van más

ne nyald a seggüket

2015. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:( de az a szar hogy tényleg mindig mindent megteszek , mikor kérdezem mérnem kérdez meg ilyesmi ,csak annyit mond hogy nemtud/nemjut eszébe semmi... nem értem :D
2015. jan. 13. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:

"pedig én egyfolytába mindent megtettem neki amit csak lehetett hogy ne unatkozzon"


Asszem én is menekülnék előled :)

2015. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, észrevetted-e, kedves kérdező, de kissé tapadós vagy...egy idő után ez már túl sok.
2015. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert lexar.
2015. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
csak vedd lazabra ne légy papucs nem kell szaladgalni utanna mint egy kis kutya ha szeret keresni fog ! ha meg nem keres es nem erdeklodik irantad akkor meg nm illetek ossze de nehogy azt hidd hogy csak egy csajbol al a világ ! tudom mit érzel es teleg nagyon szar én is éltem át.
2017. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!