Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mekkora az esélye hogy barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy barátságbol szerelem szövödhet?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki!Leràgott csont ugyan a fiu làny baràtsàg témàja,àm mégis ezzel kapcsolatos kérdésem lenne. Az esetek és tapasztalatokat nézve mekkora esély van rà hogy több éve tartò baràtsàgbol szerelem alakuljon? Van esetleg storytok amely erre esetleg példa,hozott a kitartàs eredményt,mik a tapasztalatok?

2015. jan. 22. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

10% se.


Kivéve, ha ilyen 6 éves koruktól barátok. Akkor majdnem 50%

2015. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Van rá esély, bár a dolgok jelentős többségében ezek egyirányú dolgok.
2015. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy 5 éve van egy fiú barátom. Korábban volt rá példa, hogy tetszettem neki, később ő is nekem, de akkor meg már én neki nem. :D Értitek, de kapcsolatot egyikünk sem kezdeményezett sosem. Volt olyan is, mikor egy közös haver azt mondta neki, hogy próbálkozzon be nálam, de mikor megtudtam tőle mindketten csak néztünk, mint boci az új kapura, ma már nem tudná egyikünk sem elképzelni, hogy köztünk több legyen, mint barátság.

Viszont szerintem az ilyen barátságokból kialakulhat több, ha gyakran találkoznak. De ahogy írta is a kettes, hogy legtöbbször ez csak egyoldalú. Én ezzel a barátommal 1-2 havonta találkozom egyszer.

2015. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8,73%, tapasztalataim szerint.
2015. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
közel két éve vagyok barátságban ezzel a lánnyal,kéthetente egyszer,olykor kétszer találkozunk,közös programokat csinálunk,folyamatosan tartjuk a kapcsolatot,ismerem a szüleit is,már össze is tegeződtem velük,sem ő sem én nem érezzük hogy szerelmesek lennénk a másikba,noha a viselkedésünk azt a látszatot kelti mintha már egy pár lennénk.ragaszkodunk,és kitartunk egymás mellett,segítjük,támogatjuk egymást. Csak úgy kiváncsiság okán eltöprengtem, hová vezethet ez, alakulhat e másmilyen irányba ez a barátság,mert ami engem illet eltudnám képzelni vele a közös jövöt!
2015. jan. 22. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Az hogy eszedbe jutott az azt jelenti hogy benned már elindult valami, a kérdés hogy meddig megy el.

Az én tapasztalataim alapján barátság --> szerelem 0% esély. A környezetemben ha mindent összeadunk akkor talán van rá 1%.

2015. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért ilyen kevés esélyek vannak?Ha belegondolunk, a barátunk,és a szerelmünk, hasonló személyiség,mindkettőben van valami ami megfog,ami hozzá köt,amiért örölünk neki,és szeretünk vele lenni,nyilván baráttal nem csókolózik nem sexel az ember,de mégis olyan vékony a határ a két személy,a két érzés között mégis mennyire áttörhetetlen!Ha a szerelmünk lehet a barátunk,a barátunkról miért olyan nehéz elképzelni hogy a szerelmünk lehet?
2015. jan. 22. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Lány részéről baromi kevés, hiszen egy lánynak százával vannak udvarlói, fiú részéről idővel vagy szexre fog vágyni, vagy kapcsolatra, egyedül ha nagyon nem bejövős a csaj vagy ronda aza kivétel.
2015. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha elsőre nem kellettél neki, később sem fogsz


minden eldől már az első percben

2015. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon csekély. A barátság az őskorból, az ősember egymásra utaltságából ered, a szerelem meg sokkal régebbről. Az gyakorlatilag egyidős a zsákállatok fajfenntartási ösztönével. Két merőben más érzelemről beszélünk tehát, még ha látszólag hasonlók is.
2015. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!