Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnem elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnem elmondani neki h mit erzek iranta, hogyan lenne jobb elmondani? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nagyon joban vagyok egy lannyal, mar fel eve ismerjuk egymast es egy ideje nagyon megtetszett nekem mint lany. A testbeszedebol, viselkedesebol, tetteibol mint az derul ki hogy en is tetszem neki. Szoktunk talalkozni, minden lehetoseget megragadik mert nem egy telefulesen lakunk. Mar megkerdeztek barataim tolem hogy jarok e vele, es biztos forrasbol tudom h mar tole is megkerdeztek, amire o elpirul es habozva valaszolt. Mar nagyon el szeretnem mindani neki h mit erzek iranta, lesz egy buli a hetvegen es lehet hogy o is fog tudni jonni, vajon a bulin mindjam el neki, ugy hogy egy csendesebb helyet keresek ahol elmondhatom neki mit erzek iranta. Vagy ezt jobb volna nem egy bulin elmondani hanem akkir mikor csak ketten leszunk valahol egy csondes nyugott helyen. Mit javasoltok?

#szerelem #Valloas
2015. jan. 21. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj aludni :)
2015. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kac kac


Komoly valaszokat kernek nem hulyeseget


Ha nem tudsz normalis valaszt adni akkor vagy ne irj semmit vagy menj aludni te

2015. jan. 21. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Látod eddig senki ne írt.Mehetsz aludni kac kac
2015. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak neked!


[link]

2015. jan. 22. 03:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Niko te vagy az?
2015. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem
2015. jan. 23. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a bulin mondd el. A bulin úgyis hangos a zene, bár félre lehet vonulni. Viszont ha szórakozni indult el, akkor nem biztos, hogy inkább a csendet választja, és az is lehet, hogy a félrevonulás előtt, közben összefuttok ezzel-azzal, nem biztos, hogy nem ragadna náluk. Akár zavarában vagy pedig tényleg örömből. Azóta már lehet, hogy el is telt a buli, amiről írtál, szerintem inkább a buli előtti napokban beszélgessetek és menjetek utána együtt a buliba.
2015. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy csöndes nyugodt helyen mondd el :)
2015. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat az a buli mar elmult :)) koszi :)
2015. febr. 17. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!