Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindent elszúrtam eddig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elszúrtam eddig az életemben pedig, még "csak" 22 leszek. Van még remény?

Figyelt kérdés

ismerek ( ismertem.. ) két lányt. életem 2 legfontosabbja talán. de mindkettőt elveszítettem, egyiket a másik miatt.

az első komolyabb kapcsolatom, 2010ből ismert lány volt ( legyen B néven), aztán hamar szakítottunk a "kapcsolattal" , akkor még valahogy túl tudtam élni, egyszerű rövid túl jó barátság volt. 2011 elején megismertem egy másik lányt( nevezzük A-nak ) , a sorstól kaptam, ezért bánni fogom egész életemben, hogy rosszul döntöttem, a szívemre hallgattam. ugyanis "visszatértem" hosszú idő után az előző B kapcsolathoz valahogy. és még erőteljesebb lett belőle, mint még soha senkivel, a mai napig. vége lett természetesen, nem akarom részletezni ezt, 2013-ra virradóra sajnos majdnem öngyilkosságig jutott a dolog. viszont mindvégig amióta ismertem A-t ( 2011 ) azóta egész jól elvoltunk, talán a második legközelebb álló volt hozzám. mivel érzelmeim nem hozzá vezettek sajnos, nem eszemre hallgattam, így vele nem tudtam különös képpen "foglalkozni" amíg megvoltak érzéseim más iránt. ez nagyon hosszú idő volt. de 2013-tól már próbáltam rá koncentrálni, mert tudtam, hogy a sors adta őt nekem, és "ki , ha nem ő " . nos kiderült végül is mostanra, ami sejthető volt, amiért már nem tudtam közeledni egyre jobban hozzá ahogy akartam volna, mert ő kezdetbe örült a dolognak, és várta hogy én közeledjek hozzá, de ez ugye nem következett be. onnantól ő ( A ) egyszerű barátságként fogta fel az egészet, semmi több, és ez egyre jobban inkább elhalványodott számára, számomra pedig pont ellentétesen alakult, ezért még rosszabbul éreztem már magam, most pedig hogy totál két szék közé estem, nem tudom mihez kezdjek. kizártnak tartom, hogy még egy ilyen , hasonló, főleg "jobb" lánnyal össze hoz az élet.



2015. jan. 21. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És...jol van ez így??
2015. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam végig, mert hosszú... de annyit hozzászólnék, hogy lehet valaki bölcs ha sosem volt ostoba?
2015. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező"

De nem jelentelek. Döntsél, és akkor jobb lesz.

2015. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
a szerelmet nem szabad sürgetni. ha igazán szeretsz valakit,akkor neked önsajnálat helyett az legyen a legfontosabb hogy a mâsik boldog legyen. legyél kicsit türelmesebb majd jön más amikor nem számítasz rá
2015. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ezt sztem elég sokan mások is átélték már...
2015. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2. és egyben egyetlen értelmes válaszolónak köszönöm véleményt. van benne valami. de ezek után azt hiszem lehetek bármilyen bölcs...
2015. jan. 21. 22:41
 7/13 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom, de kétlem, hogy egy mindennapi esetről van szó, főleg hogy "csak" ennyit írtam le
2015. jan. 21. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:

talán túlságosan fontosnak érzed magad

vagy a rinyáláshoz való jogod.


3#

2015. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 megadeth18 ***** válasza:
Öngyilkosság? Valamit csúnyán benéztél az élettel kapcsolatban. Írj rá A-ra, hozz össze találkát szervezz randikat vele, szórakoztasd, vidd el ide-oda, aztán ha vevő a témára, akkor visszajön neki az érzés. De ne kezdj el neki beszélni B-ről, hogy "jaj, hülye voltam, bocsi, megtudnád bocsátani?", leglábbis, amíg ő fel nem hozza a témát. Szóval vidd el randizni, mintha most lenne az első randitok, és most találkoznátok először, és mintha sohasem létezett volna B, megsem említsd neki, csak ha ő kérdez róla, és akkor is visszafogottan beszélj róla, abból látni fogja, hogy bánod a dolgot. De ne kezdj el sírni a vállán, hogy milyen barom voltál. Csak hívd föl, beszélj meg vele egy mozit, vagy egy sétát a parkban, beszélj vele általa érdekesnek tartott témákról, aztán előbb-utóbb alakul a dolog. Ha nemet mond, akkor megszívtad, de ne legyél öngyilkos, nem 2 lány létezik a Földön, hanem 3 millliárd, ezek közül biztos találsz neked illőt.
2015. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
miről beszélsz te idióta? ennyiből leszűrted? ez a két dolog ami a legkevesebb bennem, ha elolvastad volna tudnád, hogy az életemet képes lettem volna odaadni bármelyikükért, mert annyira fontosnak tartottam őket.
2015. jan. 21. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!