Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek abban a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek abban a helyzetben, ha tetszik egy srác, úgy érzem, hogy én is neki, de barátnője van?

Figyelt kérdés
Először is letisztáznám, hogy senkinek nem szeretnék belerontani a kapcsolatába, de tetszik egy srác, és ezt elmondtam egy haverjának, illetve azt mondtam, hogy szimpatikus, ő meg ezt egy kicsit színesebben állította be neki, én meg tisztázni akartam vele, hogy pontosan mit is mondtam, hogy ne jöjjek ki belőle rosszul, ezért találkoztunk. Elmondtam neki is, hogy szimpatikus nekem, és mondta, hogy én is neki, de másfél hónapja barátnője van. Kicsit tétovázott, hogy nem tudja még mi lesz belőle. Kolis és hazament volna már, de miattam maradt bent aznap, h ezt megbeszéljük. Ez jelenthet valamit? Nagyon rendes volt, mert mondta, hogy az ilyesmit személyesen szereti megbeszélni. Mondta, hogy ő is szívesen megismerne, aztán elköszöntünk, mert órám volt. (nem egy suliba járunk) Az órám után mentem hazafele és volt egy egy megérzésem, h utánam jön, de aztán úgy gondoltam, hogy nem áltatom magam és zenével a fülemben mentem tovább. Egyszer csak azt éreztem, h valaki megböki a vállam, és ő volt az. Biztos, h utánam sietett, mert mikor hátranézegettem egyáltalán nem láttam. Annyira hihetetlenül aranyos, és annyira tetszik. Nagyon undorító az, hogy egy kicsit reménykedek abban, hogy mondjuk megismer engem és inkább szakít a másik lánnyal? Láttam benne valamit, szerintem nem volt érdektelen. Meg a haverja mondta, h tetszem neki, vagy legalábbis utalt rá. Szerintetek mit tegyek, vagy mit gondoljak ebben a helyzetben?

2015. jan. 22. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ennek annyi, nemsokára facebookon valaki(k) átváltják a kapcsolati sztátuszukat bonyolultra.
2015. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Necces, nagyon necces. Talán bízd rá a srácra, mert ez inkább az ő döntése lesz, nem a tiéd. Várja vele néhány hetet, hogy mire lyukadnak ki a barátnőjével. Ha 1-2 hónap múlva sem tisztázódik, akkor lépj túl rajta, és felejtsd el, mert csak szétcseszed vele magad lelkileg.
2015. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint szerinted a srác elgondolkozott rajtam és van esélyem?
2015. jan. 22. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Esélyed lehet... akár egy nagyon komoly kapcsolatra, vagy csupán egy egyéjszakásra. Én ezt nem tudhatom, hogy mik a szándékai...
2015. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek ment az előző, de köszönöm a másodikat is, igazad van valószínűleg ez az ésszerű és valószínűleg egyetlen megoldás.
2015. jan. 22. 23:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak, meg mint mondta annak sem, hogy belepiszkáljak mások kapcsolatába, csak ő most tényleg nagyon tetszik, és mintha éreznék egy kis viszonzást is felőle, mert ha nem érezném akkor hagynám az egészet. De így van egy olyan érzésem, hogy annyira nem fontos neki a lány vagy nem szereti annyira, de kitudja, csak feltételezés.
2015. jan. 22. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Önmagadnak mondasz ellent, ha annyira nem akarsz belepiszkálni, akkor békénhagyod. Hiába hangoztatod, hogy mennyire nem akarod megtenni, az eredmény az, hogy azt csinálod.
2015. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, de gyakorlatilag én ebbe úgy piszkáltam bele, hogy nem is tudtam róla, és a srác reakciója az volt, h ez az ő dolga és nem a barátnőjéé. Másrészt, ha már így alakult, mivel tényleg kivételesen nagyon tetszik, és ez nálam ritkaság akkor már szeretném tudni, volt-e valami értelme hülyét csinálnom magamból. Mert attól még, hogy ő kapcsolatban van nem biztos, hogy boldogabb azzal a lánnyal mint amilyen velem lenne, de az is lehet, hogy nincs így. Csak tudni szerettem volna, hogy van-e esély az úgymond fordulatra.
2015. jan. 23. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!