Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság miért ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Nem kellenek ide az olyan kommentek, hogy "Jaj én nem ilyen vagyok blablabla..." De tényleg ez a helyzet.. :/

[link]



2015. jan. 23. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Its fckin' bullshit.
2015. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez gyerekes viselkedés. Tuti 20 alatti vagy.
2015. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mert a magabiztosság, és a pénz evolúciós előny. Ez tesz valakit alfa hímmé, mint régen az ősembereknél, aki leütötte a kardfogú tigrist, az volt a menő, most ez.

Nem is lehet ezért hibáztatni a nőket, de a tény, hogy ez nem igaz a 100%-ukra, csak a nagy részükre.

2015. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem a legjobban hogy manapság senki sem általánosít

....

2015. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjuk már. Ha van egy fiú, aki nem hú de swagyolo meg páwa, nem hallgat ocsmány trágár reppet, és nem hord márkás ruhákat meg seprű hajat, akkorazzal szóba se állnak a lányok, hiába lehet odaadó, kedves, őszinte, egyszerüen le se sz *rják. De aztán meg hisztiznek, hogy így kihasználták őket, meg úgy átb aszták őket. Ha nem csak a f *szra buknának akkor mennének is valamire...
2015. jan. 23. 13:27
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha sok fiú szeret szopatni akkor a lányok miért ne szerethetnének szopni? Miért olyan elítélendő az?
2015. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Aki úgy ismerkedik, mint az első sorban lévő, az meg is érdemli amit kap.

Tudod létezik egy köztes állapot is. Például én is abban vagyok. Pár jellemzőm:


1. Ha megtetszik egy lány, egyből odalépek hozzá. Nem vagyok gyáva kezdeményezni. Éjszakai szórakozóhelyen, buszon, boltban, utcán, plázában, bárhol!


2. Nem olyan nyálas szöveggel megyek oda, mint az első. Meg sem említem hogy tetszik nekem vagy hogy ismerkedni akarok vele. Valami tök semleges témával kezdem el, amiből aztán 10 perc-fél óra-1 óra alatt kialakul az, hogy vonzódik hozzám és meg akar ismerni. Ekkor elkérem a számát. Aztán randizunk, ahol az első randin általában csókolózok, aztán 2-5 randi után lefekszünk.


3. Kérdező, elmondom MI A BAJ MINDKETTŐ FÉRFIVAL A KÉPEN. Az hogy túl közvetlenek! Így nem lehet odamenni a nőkhöz, hogy de szép vagy. A második persze sikeresebb, de sok nőnél ő sem lenne az. A lényeg, hogy úgy tudj ismerkedni, hogy nem arról beszélsz a nőnek, hogy mennnyire bejön ő neked, vagy hogy mennyire ismerkedni akarsz vele. Ez baromság és nem fog sikerre vezetni.

2015. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mond valamit a hetes, az a baj többségét nézve az ember rohan, metro, villamos, hév, utcán sétálva...

Nincs időd órákat jó pofizni, + nem mindenki rendelkezik olyan hatalmas dumával, hogy így ismeretlenül sokáig szóval is tudja tartani...

Általában van 5 perced befőzni és számot szerezni nem könnyű valljuk be...

2015. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha sok fiú szeret szopatni akkor a lányok miért ne szerethetnének szopni? Miért olyan elítélendő az?
2015. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7

ahogy leírtad a "kapcsolataidat" hogy első randin már lesmárolod, kövin megba szod, ez is arra mutat, mennyire felszínes ocsmány világban élünk, és a te kapcsolataid se lehetnek hosszú életűek. Ha egy picit is ismernéd a másik nemet, tudnád, hogy szeretik ha dícsrik őket. nem véletlenül öltöznek úgy, van olyan hajuk, vagy sminkelik magukat, azért hogy elismerjék. na már most ha te odaáll sz el kezdesz vele beszélgetni valami másról és még csak meg sem dicséred, hogy jelezd neki közeledni akarsz, akkor honnan a rákból kéne tudnia, hogy te meg akarod bas zni? mert ez jött le a mondókádból, addig mentél csak, hogy megfektesd, arról szó sem esett hogy hosszú kapcsolat, mélyebb kapcsolat, te a bas zásnál abba hagytad, grat! Szórakozó helyeken nem ismerkedek, oda csak bas zni vágyó alkoholista felszínes riba ncok járnak, és én már kinőttem az ilyen tiniőrületből.

2015. jan. 23. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!