Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen elkeserítő a...

Miért ilyen elkeserítő a helyzet manapság párkeresés terén?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a külső a lényeg a lányoknál, de azt is megfigyeltem, hogy sok lány egyáltalán nem szép, meg sok köztük a túlsúlyos és mégis van párjuk, ráadásul akkora egójuk is van, mintha ők valami szépségek lennének. Erre, ha egy fiú már kicsit is átlagosan néz ki, minden lány jön a fikázásával, hgy fúj, de ronda vagy, én sosem járnék ilyen fiúval stb. Ez nagyon szomorú. :(

2013. júl. 6. 18:03
1 2
 1/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:
41%

Pedig pont az van, hogy egy férfinak sokkal kisebb csapás, ha kevésbé előnyösebb a külseje, mint egy nőnek.


Mondom ezt férfiként.


Nem tudom te milyen körökben mozogsz, de azért 20 körül már egyre több a normális lány.

2013. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a csajok nem nézik annyira a külsőt, mint mi férfiak. És szerintem egyáltalán nem elkeserítő a helyzet párkeresés terén, nem tudom milyen emberekhez mész te oda ismerkedni, de nekem, akinek mindkét karja műtéti hegekkel van tele, még EGY csaj sem mondta, hogy fúj te ronda vagy.
2013. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 xKakashix ***** válasza:
41%
Akkor eddig csak bunkó csajjal találkoztál, az ilyeneket nem is kell ismerni ahhoz, hogy tudd milyen, elég ha ránézel és sugárzik róla, én ezért szeretek élőben ismerkedni, ott más a helyzet, mint gépen keresztül. :)
2013. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
A Kakas jól mondja :)
2013. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__45550..


utolsó oldal, vannak nálad szarabb helyzetben lévők is...

2013. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xKakashix ***** válasza:
0%
Köszönöm 4-es :D
2013. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én el mondom, hogy mért van ez. Minden ember felszínes legalább egy kicsikét, hiszen az emberek nem tökéletesek, ez mindenkiben ott van (mármint a felszínesség) Mindenkinek más jön be, viszont olyannal nehéz párkapcsolatot kialakítani, akihez nem vonzódunk, érted? A kövér, csúnya lányoknak pedig azért van kapcsolata, mert a legtöbb fiúnak csak az számít, hogy legyen barátnője. És most jön a legfontosabb rész. Vannak kivételek!!! (Ez nagyon lényeges) Minden ember nézi a külsőt, de vannak olyan emberek, akiknek a belső a fontos. Ezek a legbölcsebb emberek, ők azok, akik 100%-ig jószívűek. Én bízom abban, hogy egyszer eljön az az idő, amikor mindenki boldog lehet, és senkit sem tartanak csúnyának. Nagyon bízom ebben!!! Ez az a dolog, amiktől emberibbek lennénk.
2013. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mármint nem, ha mindenki szép lenne, hanem csak a szépet látnánk egymásban, nem lennénk felszínesek.
2013. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz korosztály között keresgélsz. Most ez lehet,hogy közhelyesen hangzik,de nekem sokkal fontosabb az összhang,a humor, az intelligencia és a kisugárzás,mint maga a külső. Ha úgy látom,hogy békében van önmagával egy férfi, akkor az kihat a környezetére, én vonzóvá válik, még akkor is ha hagyományos értelemben nem szívtipró. 21/L
2013. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21/l, hidd el, hogy a huszonéves lányok nagy részének is atompasi kell, nemcsak a tiniknek!
2013. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!