Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság miért ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Nem kellenek ide az olyan kommentek, hogy "Jaj én nem ilyen vagyok blablabla..." De tényleg ez a helyzet.. :/

[link]



2015. jan. 23. 13:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Miért kell a rappet fikázni mindig?

Ha egyszer szókimondó, akkor egyértelmű, hogy trágár lesz. De akkor ha valaki nem bírja az ilyesfajta beszéd stílust akkor mi a f@$zomért hallgatja meg akár egyszer is?

2015. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Vannak jó reppek! :) De vannak ez az ak26 meg garage meg busta. Ezek a tehetségtelen kis senkik a 12-14 évesekből élnek, nagyrészt miattuk is ilyenek manapság a gyerekek. Fogak egy teljesen hétköznapi sztorit, pl szerelem, írnak róla egy 1000 oldalas triológiát, majd 4 percbe úgy belesűrítik, hogy a normális emberi szavak helyett csak káromkodnak és köpködnek, meg hadarnak. Volt olyan idióta ismerősöm, aki azt mondta, hogy tanítanak, ja mert manapság ma mindenki olyan élettelen senki, akik nem tudnak tapasztalatot gyűjteni, és ocsmányzenékből tanulják. Lassan arról is reppelnekmajd, hogy hogy kell sza rni, meg hogy kell pisálni. Vannak jó repperek! róluk hallunk is, tv rádió stb, de ezek a szennyek mint ak26 busta meg a többi tiniszar, ezeket sehol nem adják csak a neten mert annyira kultúrálatlan minősíthetetlen hulladék.
2015. jan. 23. 13:50
 13/22 anonim ***** válasza:

10:

De, hosszú életűek is a kapcsolataim. Egy lánnyal lefeküdtem a 2. randinkon. Aztán 2 évig voltunk együtt. Az, hogy milyen hamar csókolsz meg egy lányt és milyen hamar fekszel le vele, később nem befolyásolja azt, hogy a kapcsolat mennyire lesz tartós. (Újabb szabály, amit érdemes lenne megjegyezned a saját boldogságod érdekében.)


A másik nem nem szereti, ha egy tök ismeretlen srác, aki semmit nem jelent nekik, dícséri őket. Szoktam-e bókolni a nőknek? Igen. Pl. a második randin mondom nekik, hogy milyen csinosan öltöztek fel. Vagy az első szex után az ágyban pihegve megemlítem nekik, hogy nagyon tetszik az öltözködésük. Vagy 1 hónap járás után mondom nekik, hogy tetszik hogy nem sminkeli túl magát, hanem pont annyit használ, amennyi jól áll neki. De sosem 5 perccel azután mondok ilyeneket, hogy megszólítottam őket!

Szerinted a nőket dícsérni kell egyből. Szerintem nem. Te sikertelen vagy a nőknél és itt panaszkodsz. Én sikeres vagyok. Szerinted ebből mi következik?


Onnan jelzem neki, pl. egy lánynak akit leszólítok a ruhaboltban, hogy közeledem felé, hogy kb. 10-15 perc kellemes beszélgetés után elkérem a számát. Onnan jelzem egy lányak, hogy közeledni akarok felé, hogy aztán elhívom randizni. Onnan jelzem neki, hogy közeledni akarok felé, hogy az első randin megpróbálom megcsókolni. Stb. A lányok ezeket le szokták vágni. Nem kell közvetlenül megmondani hogy akarok tőle valamit vagy hogy szépnek találom.


Nem! Nem hagyom mindig abba a szexnél, de az az első lépés! Sosem lépek tartós kapcsolatra egy olyan nővel, akivel még nem feküdtem le! A sorrend addig jó volt, amíg mondtam.

Megszólítás, számelkérés, randimegbeszlés, randin csókolózás, pár randival később szex. Innentől én döntöm el, hogy mi lesz. Ha akarom összejövök a lánnyal tartós kapcsolatra. Ha akarom akkor csak szex lesz. Ez a lényeg, hogy akár akarod, akár nem, sok ismerkedésből csak szex lesz. Te úgy képzeled, hogy odamész az 1. lányhoz az életben aki tetszik, aztán azzal együtt leszel örökre boldogságban? Hát nem!

Odamegyek 50 lányhoz. Abból 20 megadja a telefonszámát. Abból 15 randizik velem. Abból 12-vel csókolózom. Abból 10-zel lefekszem. Abból lesz 2-3, akibe szerelmes leszek. Ez a valóság! Ebben kéne élned neked is!


Ha nem ismerkedsz éjszakai szórakozóhelyeken, akkor ismerkedj nappal. Az utcán, a buszon, a ruhaboltban, a plázában, a buszmegállóban, a szupermarketben, az egyetem környékén. Bárhol ahol neked tetsző lányok vannak.

2015. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Még mindíg rettentő felszínesnek tartalak. De ez a te véleményed neked ez vált be, nem értem miért álltalánosítasz. Ha valaki a szexre alapozza a kapcsolatot, ott gondok vannak. Szex nélkül is lehet boldog párkapcsolatot élni, én a barátnőmmel 2 hónapja vagyunk eggyütt és meg nem feküdtünk le. És még még is boldogok vagyunk. Ennyire ne álltalánosíts, mert nagyon felszínes vagy és olyanokra alapozod a kapcsolatod amik szinte elenyésző dolgok egy kapcsolatban. Ez a baj a mai világban,ezért nincsenek normális kapcsolatok csak az ba szás megy meg az ilyesmi. Na jó vannak, csak a moderáltamm, normális rétegekben, akik számotokra hülyék, rondák, bénák, nyomik stb....
2015. jan. 23. 13:58
 15/22 anonim ***** válasza:
Én az exemmel, 1 hónapig ismerkedtem, ekkor volt az első csók, majd rá 3 hétre lefeküdtünk. 6 évig voltunk együtt. Nem volt gazdag, nem volt minden nő álma, a rappet utálta, kocsija nem volt, jogsija sem, ja meg még háza sem. ezek szerint akkor valamit nagyon elbasztam....
2015. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

14:

Szerintem meg te mindenkit felszínesnek tartasz, aki nálad valahogy sikeresebb és gyorsabb a dolgokban, mint te magad.


Azért általánosítok, mert látom a sok bénát és szerencsétlent. Azokat, akik belezúgnak egy lányba és hónapokig és évekig szerelmesek belé, közben meg nem merik megszólítani sem. Én meg odamegyek egy lányhoz aki tetszik és megszólítom egyből. Ha elküld akkor nem zavar és keresem tovább a következő lányt, ha én is tetszem neki, akkor megy tovább az ismerkedés. A nagy baj sok férfival, hogy nagyon húzza a saját idejét és gyáva kezdeményezni.


Miért baj az, ha két ember, aki nagyon vonzódik egymáshoz, megcsókolja egymást az első randin? Miért baj az, ha két ember, aki nagyon vonzódik egymáshoz, lefekszik a második randin?

Szerintem pont hogyha két ember nagyon tetszik egymásnak, akkor teljesen természetes, hogy hamar intimitásba kerülnek egymással.


Hány éves vagy? A korod nem mindegy. Ha még csak 16 éves éves vagy, akkor semmi baj azzal, hogy még 2 hónap után nem feküdtél le a barátnőddel.


A férfin is sok múlik,hogy mit hoz ki a nőből! Lehet a barátnőd még azért nem feküdt le veled, mert nem is próbálkozol nála. Én minden randi végén felkéreckedek a lány lakására, vagy felhívom őt magamhoz, hogy legyen esélye a szexnek. Ha te még egyszer sem próbálkoztál, akkor érthető hogy még miért nem feküdtél le a barátnőddel. Lehet hogyha a barátnőd velem lenne, akkor már régen szexeltünk volna.

2015. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A barátnőm, nem felszínes ri banc, hogy rögtön az ágyba vesse magát. Oda mész aki megtetszik, de ha nem jön össze tovább állsz? Ez is mutatja, hogy semmibe veszed a lányokat, és nem azért mész oda hozzá, mert számodra vonzó, nem mert megtetszik, és ha nem jön össze leszarod mészmásik után... Nagyon jó pont ez nálad, mert ez azt jelenti, hogy te válogatás nélkül oda mész, pl ha nem jönne össze a csajjal, akkor másnál, de ha össze jönne akkor meg hogy türtőztetnéd magad? Kész ellentmondás vagy. Látszik, neked csak azon jár az agyad, hogy megba zd a lányokat, mert megint ezt helyezted előtérbe... De te az olyan lányokat kapod meg, akik ezt igénylik, nemmást, szóval addig oké. De majd ha jöne gy lány, aki biztosra akar menni, szép fokozatosan ismerkedni és hosszú távra tervezni, akkor dobod, mert nem tudod kivárni hogy megba zd? Lehet hogy vannak olcsó ri bancok akik már nagyon kevés ismerettség után szopják a fa szt, de lehet te nem tudod, de vannak "NŐK" akiknek van "MÉLTÓSÁGUK" és "TERVEIK". Amit te csinálsz az semmi, az csak szexpartner keresése. Neked sosem lesz igazi kapcsolatod, mert a szemedben a lány/nő az csak arra kell, hogy minél hamarabb megba zdőket. Ha csak egy kicsi férfiasság is lenne benned meg tartás, tudnád, hogy közelsem ez az alapja egy kapcsolatnak, csak a gyerekek körében. Megba zhatod te 100x ha nem ismered eléggé, hogy boldog kapcsolatban legyetek, de ha meg azért vagytok boldog kapcsolatban mert ba ztok akkor az nem kapcsolat, csak összejártok szexelni.
2015. jan. 23. 14:23
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem jön össze neki, akkor miért fusson utána? Miért szenvedjen olyan valaki miatt, akinek nem kellett? Igenis lépjen tovább, majd lesz másik. Felesleges olyanért futni, akit nem érdekelsz.

ÉS. Én és a férjem már az első randinkon lefeküdtünk, 10 éve együtt vagyunk, ebből öt éve házasok és gyerekünk is van. ÉS köszönjük szépen, én ezért nem vagyok r ibanc, a férjem sem néz annak és nem csak úgy szexelgetni vagyunk együtt. Tehát ne általánosítsál.

2015. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Te kérdező, ahhoz képest hogy igen boldog párkapcsolatban élsz, csak úgy árad belőled a gyűlölet. De gondolom még fiatal is vagy nagyon.

59%-nak pedig sokmindenben igaza van. Én is volt hogy hónapokat vártam egy fiúval (pedig majd meg vesztem úgy kívántam, de hát az erkölcsök ugye), és mit gondolsz mi lett belőle? Egy alkalom, utána szinte haragudott azért is ha kerestem. Később volt akivel én is második randin elmentem, igaz ismertem, na abból mi lett szerinted? 3 év! Na szóval erről ennyit. Azóta én se várok. Ez természetesen nem azt jelenti hogy minden utambakerülő bal£@sszal elmegyek, mert ehhez azért jóval több kell annál mint hogy farka van. De pár mondatból nagyon sok mindent le lehet szűrni a másikkal kapcsolatban, és ha ezek alapján szimpatikus, akkor mi a problem? Felnőttek vagyunk, és lássuk be, a nők is ugyanúgy igénylik a testiséget, mint a férfiak. Akkor meg minek annyit várni? Hogy mindketten csak szenvedjünk? Annak semmi értelme. Természetesen nem ígérünk, meg nem is várunk a másiktól azonnal házasságot, ez mind eldől idővel, hogy hogy is lesz. Ráadásul ha jól választasz, akkor az illetővel az intimitás, a szeretkezes mellett átbeszélgetett éjszaka csak közelebb hoz egymáshoz. Igazából sokkal közelebb, és sokkal gyorsabban is, mintha hétvégente elmentek egy moziba, utána meg megisztok egy kávét... És itt nem alkoholista ribizlikről meg kőbunkós $@szikról beszélek, hanem értelmes emberekről.

Persze nem vagyunk egyformák, sokak szerint jobb előbb megismerni a másikat, és csak aztán lefeküdni. Ezzel nincs is semmi bajom, csak fontos hogy két hasonló nézetű ember találkozzon, vagy hogy valamelyikük, esetleg mindkettő merjen engedni a másiknak. Mert én pl nem szeretnék olyan férfit aki ötödik randin jut el odáig hogy megfogja a kezem, te pedig nem szeretnél egy olyan nőt aki második alkalommal ágyba bújik veled, még akkor se ha egy értelmes, kedves lány. Mert hidd el a kettő nem zárja ki egymást. Csak nyitva kell tartani a szemet, és nagyon figyelni a másikat, hogy milyen ember. Mert a gyors szex nem feltétlenül jelent könnyűvérűséget! Mint ahogy itt írta is valaki hogy első randin szex volt, s azóta 10 éve házasok.. A szimpátia ha van, akkor az első pillanattól van.

2015. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mindegy, én már eldöntöttem, én nem szeretnék kapcsolatot. 10 perce szakítottam a barátnőmmel. Sokkal jobbat érdemel mint én. Én nekem nem való kapcsolat, nem tudom kezelni, jól meg vagyok én egyedül. Nekem ez túl sok amit így leírtatok, ez nekem nem pálya. Inkább elkerülöm és ezzel is könnyítek az életemen. Lényegében majdnm minden kapcsolat csak fájdalom és hazugság. Miért fájdalom? Csak az! csak az elején még jó álruhában van, de a vége mindig ugyan az. Miért hazugság? Mert sok embernek mondjátok hogy szeretlek, sok emberrel lefekszetek, sok ember tetszik és sok embernél próbálkoztok be. Akkor nincs is az hogy "ő az igazi" hiszen ha ő vele nem találkoznál akkor meg mással jössz össze, de ha ő vele találkozol és össze jöttök, utána meg találkoztok a másikkal akkor mit teszel? kavarsz vele a párod háta mögött? vagy elfolytod és szenvedsz? A szerelem is egy értelmetlen szenvedés, csak sokakat becsap az érzés.
2015. jan. 23. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!