Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti gondoltatok már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondoltatok már arra, hogy akkor ütköznek ki a legjobban a problémák egy kapcsolatban, ha nincs az az elsöprő nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Igazából a kezdetekkor sincs meg az az igazi érzés. Persze jól indulnak a dolgok, de titkon tudod, hogy nem vagy szerelmes. Illetve érzed azt is, hogy a párod sem szerelmes és az elején sem volt meg,ami kell. Mégis összejöttetek, hátha sikerül.

Úgy gondolom, ha már a kezdetektől nagy szerelem van, akkor valahogy nem ütköznek ki a problémák, mert tényleg annyira szeretitek egymást, hogy nincs sértődés, bántás szándékosan és akkora ellentétek sem.Szerintetek? Régebbi kapcsolataimon gondolkoztam és erre jutottam.



2014. júl. 30. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

na erre a legjobb válaszom: Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

Abban a fejezetben ahol elmondja mi a szerelem...na azt ha elolvasod szerintem nagyon sokat megtudhatsz mire is képes a szerelem...pontosabban a szerelemmel vakított szerelmes :) nem véletlen mondják, hogy a szerelem vak :)


21F

2014. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi Kedves 1. válaszoló! Utánajárok a könyvnek :)
2014. júl. 30. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltam hasonló helyzetben. Nem is olyan rég. Több évig ismertem valakit, akivel úgy jöttem össze, hogy nem is terveztük. Már ha lehet így mondani. Nagyon sokat beszélgettünk, és alapvetően nem volt a zsánerem, viszont a személyisége tetszett. És beleszerettem. Nem volt az a nagy elsöprő szerelem, és jól is éreztem magam vele. Viszont egy idő után előjöttek a hiányosságok, a nézeteltérések, és ez nálam azt eredményezte, hogy nem tudtam volna hosszú távon elképzelni vele a kapcsolatomat. Így véget vetettem neki.
2014. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, pontosan erre gondoltam!
2014. júl. 30. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben biztos van valami... nekem egyik kapcsolatom sem működött korábban, még egy évig sem, mert nem voltam soha szerelmes.

Amikor szerelmes lettem viszonzottan:) nos ez működik gond nélkül évek óta.

2014. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mr.King : Köszi! Mentek a zöld kezek!


Féltem, hogy nem teljesen érthető a kérdésem, de ezek szerint mégiscsak :)

2014. júl. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!