Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen eljegyzést képzeltek el magatoknak? Vagy ha még ebbe nem gondoltatok bele, akkor milyen esküvőt képzeltek el?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 03:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kepzelek el semmit,nem fogok meghazasodbi
2014. aug. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindegy csak otthon történjen kettesben, ne nyilvánosság előtt.
2014. aug. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Semmilyen eljegyzést, és semmilyen esküvőt nem képzelek el magamnak.


Nem fogok soha, senkinek örök hűséget esküdni, de még csak ígérni sem.

2014. aug. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jol beszelsz 3 as :)
2014. aug. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
semmilyent, mégis mi benne a jó?! 23L
2014. aug. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha netalántán úgy alakulna, hogy megtalálom a számomra tökéletes férfit, akkor én mindenképpen vagy az Eiffel-torony 3. emeletén vagy a Big Ben előtt szeretném, ha feltennék nekem a nagy kérdés. :)

Az esküvőt meg nem tudom. :)

17/L

2014. aug. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kérdést*
2014. aug. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hmm... Meglepődtem az első válaszokon. O.o Na mindegy...

Én az eljegyzést próbálom nem elképzelni, azt barátomra hagyom.:)

Esküvőt biztosan nem vinném túlzásba, maradnék egyszerű de hagyományos.

A ruhám mindenféleképpen fehér lenne, esetleg egy színes szalaggal. Amire viszonyt anyukám is nagyon vágyik, hogy a lagzira lovaskocsival érkezzünk. Ez biztosan benne lesz a dologban.:D Nem szeretnék galambokat eregetni (a madárra gondoltam xD) hanem inkább pillangókat vagy buborékokat. Mind a kettőt láttam már fotókon és gyönyörű, sokkal jobb mint a galambok vagy egyéb madarak.:)

A tortára pedig mindenképp szeretnék valami olyan mintát, ami minket jellemez esetleg egy fontos, közös pillanatra emlékeztet.

2014. aug. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én egy egyszerű eljegyzést, család nélkül.Kettesben egy szép helyen esetleg, de ezt a barátomra hagyom.

Az esküvő, csak polgári lesz, ha lesz. Én mindenesetre szeretnék. Kis esküvő, aztán bulizni hajnalig. :)

2014. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aoha nem képzeltem el milyen lesz.. Inkább csak soksok variávpciőt, vajon hogy lesz.. Atán azt, hogy hogyan oldja meg a párom a kérdést, hogy már nem kell feltennie, hisz mindketten tudtuk, hogy házasodni akarunk, inkább a mikoron volt a hangsúly..

Így a kérdés is erre vonatkozott..."összeházasodunk...ekkor és ekkor?"


Jah igen, mert nálam már megtörtént


Esküvő...

Egyik pillanatban nagy világraszóló, hgy minden rokonom ottlegyen,akikkel régen talalkoztam azok is..( jah ez200fő lett volna) aztán belegondoltam, hgy mindenk engem néz, amit tál, menyasszonyként elkerülhetetlen edig


Aztan, hogy 2en és 2 tanu..


A férjem lebeszélt.. Kompromisszum 100 fős lett


Itt is mindenki nézett, de egészen jól tűrtem, a 200 nem amit nem is bánok, de ez belefér anyagilag..


Igazából sehol nem közöttünk kompromisszumot, van amin változtatnk utóm, de nem olyan, amit előre lehetett tudni..


Nekem sikerült olyan esküvőt megszerveznünk, ami mindkettőnet tükrözött..

Viszont azt hiszem a kéttanússal s meglettem volna, mert a lényeg mi etten voltunk az egészben

2014. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!