Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk miért kötözködnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért kötözködnek azzal a lánnyal akibe szerelmesek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
mert mindenki volt másodikos
2015. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És középiskolásan?
2015. jan. 24. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
van aki nem jut tovább,csak osztályban.
2015. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sohasem kötözködtem azzal, akibe szerelmes voltam, hanem átéreztem a helyzetét, segítettem, támogattam őt érzelmileg. Érdekelt, hogy mit csinál, hogy mi érdekli. Inkább ezekre hasítottam, mégis elveszett az ismerkedésünk varázsa, mert nem állt abból az egész napom, hogy szívassam, ugrassam őt, poénkodjak neki végig. Azaz továbbfejlődött az ismerkedésünk egy komolyabb szintre, amit csak én láttam így. Soha többé nem akarok szerelmes lenni, soha.
2015. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem járunk, hozzá se szólók.
2015. jan. 24. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok de azért írok.


Na azért ha kis mértékben ugratod a másikat, nem olyan nagy gond az. :)

Persze mindennek van határa.

Kis mértékben én is szoktam kötözködni és értékelni szokták.


Azért karót nyeltnek sem kell lenni. ;)

2015. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mert ez a figyelemfelkeltés. elfajult esetben pedig a még elszántabb figyelemfelkeltés és a figyelem hiányából fakadó düh kiadásának elegye
2015. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!