Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem furcsa ez a viselkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem furcsa ez a viselkedés, vagy van miért aggódjak? (légyszi, nyugtassatok meg)

Figyelt kérdés

Elsősorban is, már át voltam ejtve, sajnos nem egy fiútól, szörnyen esett hogy jóformán f***ra voltam véve, nagyon nehezen hevertem ki őket, mivel érzelmileg gyorsan elkezdek kötődni a másikhoz.

Lassan egy hónapja, megismerkedtem egy fiúval, a napokban jöttünk össze, és nem tagadom, de szimpátiánál többet érzek már iránta, nem tagadom, ez már lehet hogy szerelem is (szóval ezért mondom hogy nagyon gyorsan meg tud fogni egy személyiség engem meg igy maga valaki, kedvessége stb).

A mai napon sétálgattunk (annyit kell tudni hogy nemrég jött vissza külföldről, ő azt mondta hogy nem szerette és azért jött haza véglegesen, meg hiányoztak neki a barátai stb) és elmondta hogyha nem talál itt munkát akkor visszamegy egy fél évre. Kicsit szivenszúrt ezzel, mert velem ezt már megcsinálták hogy jóformán itthagytak.

Nem létezik hogy egy igencsak nagy, megyevárosban ne találjon magának munkát... -hát én egyetem mellett simán találtam egyet. Pont ő, a több éves munkatapasztalatával ne találna...

Furcsállom ezt, és igencsak elgondolkoztatott, lehet hogy egy ürügy, nem tudom.


Szeretném hogy ne igazolódjon be a gyanúm, de mostmár félek, hogy ismét pofára esek... :(

Ilyen nincs...



2015. jan. 24. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd ezen magad feleslegesen. Még keres munkát nem igaz?

Illetve nem gáz az sem, ha értelmes pasasról van szó, hogy elmondod az érzéseid.

2015. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta, sőt, látta is rajtam hogy jóformán megállt bennem az ütő a hir hallatára.

Ő próbált vigasztalni meg mondogatta hogy ezért most nem fog elhagyni, stb stb, mert nagyon boldoggá teszem, és hogy most igy vagyok neki végképp nem fog elhagyni...


Nem tudom...

2015. jan. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!