Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem mostanában?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 3 éve együtt vagyunk. Neki én vagyok az első lány az életében. Fiatalabb nálam 2 évvel..Eddig ez nem volt baj..vagy nem tudom most baj.e..de furán viselkedik..

Könyörögnöm kell, hogy átjöjjön, hogy velem legyen, hogy velem aludjon..mindenért! Egyszerűen nem értem. eddig megvoltunk szépen, 3 hete viszont ilyen. Ha megkérdem mi a baja, miért nem akar velem lenni, felkapja a vizet, hogy nincs kedve a hülyeségeimet hallgatni...holott azt kérdezem meg hogy miért nem akarvelem lenni.. legalább este... és semmi. Ha kérdezek tőle valamit, hogy mi legyen kettőnkel, a válasz: Azt csinálsz amit akarsz..Az lesz amit akarsz... Gondoltam arra, hogy más nő áll a háttérben..élni akarja az életét...de megkérdeztem ezeket..mindenre a válasz...hogy hülye vagyok :/

Azt akarja elérni, hogy én szakítsak...vagy nem tudom már :S

Mi lehet a baja? :S



2013. okt. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szakítsál
2013. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus... az igazságra támadással válaszol.

Valószínűleg tetszik neki más (ha még nincs is semmi) - pluszban gyáva, hogy ő mondja ki a boldogító nemet.

2013. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ettől tartok én is, hogy más áll a háttérbe....lehetne bennne annyi, hogy elmondja...
2013. okt. 18. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakításra játszik, de sose értettem mért nem képesek ezt megtenni? Nem rosszabb olyan helyzetben élni amit nem élvez?


Ez az "azt csinálsz amit akarsz" elég durva, nem lennék képes ezt annyiban hagyni ha ilyet mond valaki, "kierőszakolnám" hogy beszéljük már meg a fenébe is mert ez nem kapcsolat.

(persze nem ilyen durván, ezért is tettem "" jel közé)


Nem veszekedtetek mostanában (ezen kívül)? Nem történtek rossz dolgok?

2013. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy annyiszor próbálom kierőszakolni belőle hogy miért... mindig az a válasz rá hogy hagyjál..nem fogod fel h semmi bajom sincs??... :/ (ja...kivéve, hogy így viselkedik velem)

De..sokat veszekedtünk..de a 3 év alatt mindig megbeszéltük, és jó volt utána minden..most már egy ideje nem is lenne semmi, de ha rákérdezek valamire, akkor mindig ideges lesz, mindenért.. és vitába torkollik.. Legyen bármilyen kérdés..ha nem tudom leszarni az egészet..érdekel, hogy mi lesz velünk..felhúzzamagát, és akkor jön ez a "engem nem érdekel..azt csinálsz amit akarsz.." ha megkérdem hogy szeret.e...szeret... hiányzom ..e...igen hiányzom...de viszont akkor nem értem hogy miért nem akar velem lenni..este ha át akarom hívni.. "ő fáradt." "álmos" "nem akar kikelni a felmelegített ágyból" ...."nem akar elpakolni az ágyáról ne menjek át" ..ilyenek.. :(

2013. okt. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!