Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen fura a párom?

Figyelt kérdés

Példákat hozok fel, melyekkel sokszor szembesülök és nem értem:

- megkérdezi, hol van mondjuk a kalapács. Mutatom hol, kérdezem, hová akar szeget beverni, de nem szól, csak megy, kalapál és mikor látom, hol és mit és szólok, hogy oda nem lesz jó, amit úgy látom fel akar tenni, akkor reklamál, hogy miért nem mondtam, hogy máshová akarom.

- rendszeresen megbeszél programokat a barátaival, nekem nem szól, csak mondjuk véletlenül meghallom, hogy egy haverjával beszéli, hogy szombaton ez meg az lesz és ha rákérdezek, hogy "mi lesz a hétvégén?", akkor közönyösen bejelenti, hogy megyünk mondjuk koncertre. ja értem, és így kell megtudnom? és ha más tervem lett volna?

- máskor ha közös programot beszélünk meg, elhívja a szüleit úgy, h engem nem kérdez meg róla és a romantikus kettesben töltendő kirándulásból lesz egy családi zsivaly, ami jó, de nem így akartam.

- éppen építkezünk és a párom faterja szereli a villanyt, aki 4 szobába fél év alatt 3 db csövet bírt eddig behúzni és egy szót sem lehet rá mondani, mert akkor a párom egyből ugrik és védi. azonban a faterja nyáron lemondta a kőműveseket (a hátunk mögött, mert mi külföldön dolgoztunk), akik nálunk dolgoztak volna és emiatt még most sincs meg a falunk, mert azóta meg nem ért rá a kőműves, de a fatert se a lemondásért, se a villanyért szidni nem szabad, de a kőművest napjában 4x lefikázzuk, hogy még mindig nem jött. ez milyen már?

- rendszeresen elnézi zsebre tett kézzel, ahogy én 3 táskát cipelek bevásárlás után a lakásig és csak akkor segít, ha külön kérvényt nyújtok be, magától nem.

- régen kinyitotta nekem a kocsi ajtaját, már nem. nem baj amúgy, van kezem, de régen miért, most meg miért nem?

- szülinapokon rendszeresen vesz egy bonbont és bejelenti, hogy majd együtt veszünk valami szép ajándékot még nekem. aztán sosem lesz belőle semmi. miért nem tud egyedül venni valamit? miért kell együtt? és miért felejtődik el? nem kéne bonbon sem, se más, de akkor minek ez a színjáték?

Még tudnám sorolni. Nem nagy gondok ezek, csak amolyan apróbb napi hülyeségek, amiket nem értek. Ennyire különbözőek lennénk vagy velem lehet a baj? Nem kéne, hogy zavarjanak ezek a dolgok?



2013. nov. 12. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek amúgy még nem igazi furcsaságok,szóval ezeken ne rágd magad.Ha zavarnak nagyon ezek a dolgok,akkor életed végéig ebben fogod leélni az életed,de sosem leszel igazán felhőtlenül boldog.Ugyanis ezek a kicsi dolgok majd elfognak életed végéig kísérni.Javaslom tehát,hogy vagy most vonulj még vissza gyorsan,mielőtt kész lenne a ház,vagy pedig ne foglalkozz apró-cseprő dolgokkal!
2013. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy része eléggé nem illik egy párkapcsoaltba, más dolgoknál arra figyeltem fel, hogy megváltozott a viselkedése.

Szóval én értem, ha zavarnak ezek, hiába "apróság" egyenként.

(Mondjuk az após erőszakokos, és egyúttal tehetelen belépése az építkezésbe nem annyira apróság.)

2013. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán kicsit kihűlt a kapcsolatotok...szóval szeret még, csak már nem érzi, hogy "güriznie" kellene érted, és jobban elengedi magát veled szemben. mást nem tudok mondani, csak azt, hogy mondd el neki, ha valami ilyen rosszul esik.
2013. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És mit tehetnék, h úgy érezze, gürizni kell értem? Más férfiaktól szoktam néha hallani, hogy igyekeznek minél többet segíteni otthon, mert még a végén lelép az "asszony" és az nem volna jó. Ő miért nem fél ettől? Ha ennyire nem fél, akkor valóban szerethet még? A szerelemnek nem pont a közöny az ellentéte?

2013. nov. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!