Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálj ezt az exem? 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálj ezt az exem? 20/F

Figyelt kérdés
1 évig voltunk egyutt én voltam az elso nagy szerelme szakitas ota eltelt 5 honap es mar 2 baratja volt....nekem azota semmi komoly nem volt. (szakitasi ok: feltekenykedes mind a 2onk reszerol)

2015. jan. 25. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
en ugy tudom ilyen hosszu kapcsolat utan az ember nem kezd bele egybol uj kapcsolatba...
2015. jan. 25. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod. Bármi megtörténhet. Egyszerűen nincsenek írott szabályok.

Miért foglalkozol vele? Szakítottatok, gondolom megbeszéltétek. Gyászold meg, lépj tovább vagy mondd neki, hogy kezdjük újra, de a kettő közötti őrlődés sehova nem vezet. Főleg hogy épp azt csinálod, vagy legalábbis hasonlót mint amiért szakítottatok.

5 hónap alatt kettő hogy lenne komoly?

2015. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

én 21/l vagyok. Az első kapcsolatom nekem is hasonló okok miatt ment tönkre (1,5 év).

Lehet, hogy hülye kur*ának tartotok sokan, de nekem rögtön szükségem volt másra. Úgy éreztem, hogy rögtön visszasírnám magam az exemhez, ha nem lépek le. Az eszemmel nem akartam visszamenni az exemhez, de a szívem mindig visszahúzott, főleg ha nem éreztem, hogy más fiúk odafigyelnek rám. Így, bele is feküdtem az első jobb pasi ágyába. Tudtam, hogy ha mással szexelek, akkor már nem fog visszafogadni stb. És nekem sokat segített. Ezt még követett 1-2 egy éjszakás kaland, és így sikerült megelőznöm a szerelmi bánatot is.

2015. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!