Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most komolyan hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan hogyan lehet túllépni valakin akit még mindig szeretek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Akin tullépnek, nem szeretik!
2015. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
idő
2015. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
új kapcsolat.
2015. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

idővel. hidd el,az segít kb csak.

addig is próbáld elfoglalni magad.

erre nincs más recept.

2015. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már eltelt fél év, egy évet voltunk együtt, és folyton eszembe jut, ha meglátom, még mindig összeszorul a szívem. hiába randiztam mással, egyszerűen nem tudom elfelejteni :'(
2015. jan. 25. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan "2 hetes kapcsolatom" is, akit nagyon szerettem és 8 hónapba telt, mire el tudtam engedni.

Ne találkozzatok, ne nézegesd a közös emlékeket, facebookját, ne beszélgessetek.

2015. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ne találkozz vele, töröld az üzeneteit, ne nézegesd a közös képeket, ne beszélj vele. Próbál meg visszatalálni önmagadhoz. Próbálj meg úgy élni, mint azelőtt mielőtt megismerkedtetek volna.
2015. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam én is, hát igazából, ha tényleg szereted akkor mindig a szívedben lesz, de az idő mindent begyógyít. Én is azt hittem soha nem fogok tudni majd mást szeretni, de hidd el, nincs olyan ami egyszer ne múlna el, persze az emlék megmarad. De legyél sokat társágban hogy kevesebbet gondolj rá, és ne foglalkozz vele.
2015. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki is töröltem az összes közös képünket meg az üzeneteinket is. Facebookon letöröltem. Tedd te is ezt, és kerüld ha találkozol vele.(előző voltam)
2015. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress mást akit szerethetsz ! Szeress mást ! aki megérdemli, hogy szeresd!
2015. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!