Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves párkapcsolat?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves párkapcsolat?!

Figyelt kérdés
Volt olyan párkapcsolatotok (én 22 vagyok) amire azt hittétek, hogy nagyon sokáig ki fogja bírni ?! Minden rendben megy egyszer csak jön egy váltás a partneretek fejébe és szétválnak az útjaitok és eszméletlen szenvedésbe kezdtek ... Úgy érzem mintha ő lett volna a nagy ,,Ő'' és nem találok nála jobbat...Ráadásul úgy váltunk el, hogy ő is szeret én is őt ... azonban nála nincs meg az a szerelem amire neki szüksége van ... az hogy ne tudjon nélkülem lenni ... Én pedig ilyet utoljára 17 éves koromban éreztem egy csajnál.. Valami tipp ? Elfelejtésre vagy egyéb okosságokra !

2015. jan. 26. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig jön jobb!
2015. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok írni, hogy dettó én is így vagyok most. 22/f
2015. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Voltam.

Nem tudsz mit csinálni,csak megpróbálni elterelni a gondolataidat.

2015. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, igen.
2015. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm 9 éven át volt együtt a barátjával, 24 éves korukban szakítottak. A probléma forrása legtöbbször nem is a másik megértése, hanem az, hogy milyen hatást gyakarolnak mindkét félre mások, a saját baráti társaságuk. Ebben a korban könnyű változni még, nem alakult ki maga a személyiség, egyáltalán nem lehetetlen, hogy akit szerettél, 3-4 hónap alatt számodra egy szipirtyóvá változik, mert azonosul a barátnőivel/barátaival, felvesz egy stílust, ami számodra tarthatatlan.


Nem lehet elkülönülni, egy dobozban éldegélni, a változás egyszer be fog következni. Mindenki szeresse a másikat, ameddig lehet, járjanak egymás kedvében, amíg tudnak. Az, hogy tíz évig vannak együtt, soha nem jelenti azt, hogy akkor már együtt is maradnak.

2015. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mamáméknak van. 55 éve együtt vannak papámmal.


És ha a tartós kapcsolatokról akarsz hallani tippeket, akkor kérdezz róla öreg embereket, hogy ők hogy csinálták hogy együtt voltak a társukkal 40-50-60 éven keresztül.

2015. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A gondolat elterelés megy egy darabig aztán mindig eljönnek a szép emlékek sajna. Vizsgákra kéne tanulni de arra is képtelen vagyok most sajna ... és tudom, hogy nem ér ennyit ...
2015. jan. 26. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!