Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 eves fiu es 14 eves lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BooDora kérdése:

19 eves fiu es 14 eves lany egy parkent?

Figyelt kérdés
Nos tudom nem a kor szamit de gondoltam attol meg megkerdezhetem.Szoval...a megismerkedesunk.Mivel egy eleg eroszakos apam van igy a szokasos megindulasa (megvert amennyire tudodtt valami kis hulyeseg miatt) ugy dontottem elmegyek.Az utcan egy 19 eves fiu kapott el es haza akart vinni de mikor ellenkeztem inkabb magahoz vitt fel.Tudom barmit tehetett volna velem es ezert hulyeseg volt de mindegy...Baratok lettunk es sokszor talalkoztunk aztan osszejottunk?Szerintetek gond lehet az, hogy 14 eveskent nem tudok es nem is akarok vele meg lefekudni?

2015. jan. 25. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lássuk be, ez törvényes, de nem jogos.
2015. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy csak hamvas puncira vágyik, de még mindenképp tartogasd magad.
2015. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Még csak nem is törvényes, 12-14, 14-16 a törvényben foglalt korhatár, 16 fölött már szabad a szex.
2015. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ROsszul tudod előző, 13ban változott a BTK.

12-17

14-végtelen

2015. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A korhatarok amiket irtatuk, hogyan lehet ertelmezni?Bocsanat de nem ertem a 12-17 korhatart
2015. jan. 25. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy 12 évesen max 17 évessel, de 14 fölött már bárkivel szabadon kúrhatsz.
2015. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 év korkülönbség semmi. Az én barátnőm 15 én 29 :)

A szerelem és a szex két különböző fogalom.

Lehetsz te szerelmes egy hát mondjuk ki, gyerekbe ha a szándékaid nem tiszták és őszinték.

Nem akarlak kioktatni de nagy butaság volt amit csináltál.

Az a személy meg erőszakolhatott,elrabolhatott de akár szerv kereskedő is lehetett volna. Érthető apád ver,te pedig nem tudsz ésszerűen felelősség tudatosan gondolkodni. De akkor is annyi eszed lehetne hogy nem ugrassz egy vad idegen karjába...Le rövidítem a lényegre:

Aki egy számára idegen kislányt hazavisz az normális nem lehet!!!

Ha eddig nem vitt az ágyba akkor valószínűleg csak játszadozik veled.

Szabadulj meg tőle mielőbb. Szakítsd meg vele a kapcsolatot mielőtt nem fajulnak el a dolgok kettőtök közt.

2015. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!