Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Emiatt önértékelési gondjaim vannak és hatással van a párkapcsolatomra is! (ha szánnátok rám pár percet azt megköszönném)

Figyelt kérdés

16F(pár hónap múlva 17)

A barátnőm 15L(nemsokára 16)

Már vagy fél éve együtt vagyunk.

De nekem van egy gondom,a hátamon van egy nagy anyajegy(olyan 1cm átmérőjű)

Emiatt nem merem levenni a pólómat sem.

Egy nyaraláson nagyon leégtem a napon a 40-45C ba és pár nappal később ez lett.(naptejet köztudott nem használok,ezért van még néhány anyajegyem de azok picik)

Ezen kívül helyes gyereknek mondhatom magam,jó alkatom is van,mosolygós ember vagyok.(elrontja az összképet az ami a hátamon van)

Na szóval a gondok ott kezdődtek hogy még nyáron(augusztusban) egyik haverom eltervezte hogy menjünk el egykét haverral strandra.mindenki benne volt csak én nem.lett is belőle egy 20perces veszekedés amire jóformán majdnem ráment a barátság.

Ha az iskolában orvosi vizsgálat van mindig attól rettegek hogy a többiekkel együtt hívnak be.

Aztán miután megismertem a barátnőm azután még több ilyen kritikus dolog lett.

-Szex közben mindig igyekszek olyan pózokat produkálni hogy a keze kikerülje a hátam(bármit mondhattok hogy túl fiatalok vagyunk meg ilyenek...de szeretjük egymást és tisztában vagyunk mindennel)

-Ha a hátamat kezdi el simogatni akkor én elhúzódok

-Mikor megkérdezte hogy megyek e velük szállodába egy hétvégére akkor végiggondoltam és nemet mondtam.(fürdeni úgyse fogok:feljebb már leírtam miért.és ez elrontaná az egész pihenést és a hangulatot).

El is kezdtünk veszekedni aminek az lett a vége hogy pár napig nem kerestük egymást.

Szerintetek mit csináljak?

Valahogy egyre rosszabbul érzem magam minél több embert bántok meg...



2015. jan. 26. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
egy anya jegy? a hatadon? es cssak1 centi? neked emg mibajod menszesz??? nekem a hatamtelevan kisseb nagyobbakal( 2 nagyobb van 1 centi korul) mindenki leszarja nem is ertelek mit problemazolezen?!
2015. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De az csak egy anyajegy, miért fújod így fel? Hát akinek az arca s a nyaka tele van pattanással?
2015. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugye te is érzed, hogy mennyire irracionális ez az egész?
2015. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kívánom hogy ez legyen a legnagyobb gondolod életedben
2015. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Válald fel a szépség hibádat egész életedben nem rejtegetheted mindenki elött. Akiket szeretsz és közel akarod magadhoz engedni meg kell tenned ezt a lépést hogy fel válalod elötte. Ez által érzi majd a csajszid megbizol benne és emiatt hogy igy meg nyilsz tisztelnie kell ha mem teszi éretlen hozzád és nem te leszel a hibás csak mert ő bután reagál.
2015. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy elég nagy a bal lapockámon, de engem meg màst sem zavart sosem. Teljesen természetes dolog. Egyébként meg miért nem kapatod le a bőrgyógyászaton, ha annyira zavar?

21/F

2015. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan, eljutottatok odáig, hogy lefeküdjetek egymással, de odáig nem, hogy az anyajegyedet lássa? Fura.

Ide leteszem, hogy a barátnődet nem érdekelné az anyajegy, ha egyszer szeret téged. De ha ennyire zavar, akkor szedesd le. Beszélj erről a szüleiddel.

2015. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bandi6891 ***** válasza:

Szerintem vannak veszélyei ha elakarja távolíttatni,viszont ha elfogadná abban nem lenne komplikáció.


Sokan elbagatelizálták a gondodat,de én tudom mit érezhetsz.Figyelj tudom hogy nem egyszerű de hidd el te nagyítod fel ezt a bőrhibácskát,ha a barátnőd nem a külsőségek miatt van veled akkor minden rendben lesz és szeretni fog így is.

2015. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek (nő!) A szemöldöke felett van egy kb 2 centis és ki is dudorodik!Most akkor húzzon zsákot a fejére vagy ne menjen emberek közé?Hidd el,rajtad kívül senkit nem érdekel az anyajegyed!
2015. jan. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy anyajegy nem akkora tragédia, főleg a hátadon. De ha ennyire zavar, menj el bőrgyógyászatra és ott le tudják venni. És használj naptejet, főleg ilyen érzékeny bőrrel.
2015. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!