Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Megköszönném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Megköszönném ha minél többen kifejtenétek a véleményetek. Mennyi esélyt láttok bármire is?

Figyelt kérdés
A kapcsolatomnak 2 és fél hete szakadt vége. Tény,hogy nem foglalkoztam vele eléggé és erre nincs mentség.. és természetessé vált,hogy velem van és nem hittem,hogy elhagy. Sokat hibáztam!Kezdett el laposodni a kapcsolat(6hónapról beszélünk) mert csakis az anyagiakon agyaltam végig stb és nem vittem sehová, nem törődtem vele és sorolhatnám...A szex ettől független nagyon jó volt első pillanattól egymásra voltunk hangolódva. Majd történt,hogy egyiknap elment bulizni. Hajnalban irta,h mennyire szeret és napközben is egésznap beszéltünk.Másnap szakitott...és azóta együtt van egy másik sráccal... az első pár napban mégcsak beszélni sem akart velem sőt.. olyan dühös és közömbös volt,h az valami hihetetlen. Azóta annyiban rendeződött a dolog,hogy naponta beszélünk és eltudunk poénkodni,beszélgetni normálisan neten. Élőben 2x találkoztunk mind2x nagyon aranyos volt de nem volt semmi testi kontaktus. A sráccal minden hétvégén együtt vannak még mindig.Elviekben most abba nem mennék bele,hogy és mért de együtt megyünk ki ő én és az apja külföldre.. hó végén.. oda költözünk. 2 napja azt mondta az egyik közös ismerősnek,hogy látja,h változom és jó irányba de egyenlőre nem hatja meg és hogy igazából ujra kellene kezdeni az elejétől az egészet de mostanában nem birná mert csalódott bennem... de közben ismétlem a sráccal tölti a hétvégéit. Viszont nálam kezd betelni apohár. Iszonyatosan szeretem és nem akarom elfelejteni és stb... szeretném vissza kapni... Arra gondoltam,hogy amig nem megyünk ki vagy teljesen vagy minimálisra csökkentem a kommunikációt vele. Ezáltal hagyom kicsit leülepedni az iszapot és nem kavarom fel napi szinten hogy beszélünk.Vagy ti mit gondoltok? És kérem csak normális válaszokat és az,hogy hagyjam és lépjek túl stb.. ezt sem kérlek titeket... későn vettem észre igen.de szeretem nagyon. Sokat tettem érte mindig is mai napig...
2014. jún. 1. 02:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok hogy ha már későn vetted a lapot hogy tenned kell a kapcsolatért akkor most harcolj érte ha tényleg szereted. Elrontottad helyrehoznád de nem biztos hogy ő is akarja még... Az egyetlen mód hogy nem adod fel bebizonyitod neki hogy tényleg szereted és harcolsz érte és ő majd eldönti hogy menne e ujra .
2014. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt itt :D Szerintem a pénz hiánya annyira nem nagy cucc egy kapcsolatban persze azért néha elvihetnéd valahova.
2014. jún. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
anyagiak stb.. már megoldódott... én valójában arra készülök,h ma azt mondom neki,h tudom,h van más srác... és bár mindig tagadja nekem vmiért tudom,hogy van. Es meg mondom neki,hogy ilyen szempontból csalódtam benne de elvégre én csináltam magamnak a bajt. És hogy amig ki nem költözünk minimálisra csökkentsünk mindenféle kontaktust mert baromság az,h jóba vagyunk és stbstb... amig van ez a másik illető addig ugysem jutunk egyről a kettőre... akár a csillagokat lehozhatnám neki úgyérzem semmit sem érne..de persze küzdök érte..csak nem futok :)
2014. jún. 1. 03:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy jótanácsot,ezt a csajt hagyd a fenébe! Ez nyilvánvaló hogy ez a leányzó tuti megcsalt,szóval a másik pali miatt hagyott ott,és a kis szerelmes üzenetei nem voltak szerelmesek.Sajnos vannak ilyen lányok akik nem őszinték és ráhazudják az emberre a dolgokat.

Téged is elvakít valami,észre kéne venned hogy nem illetek össze ,és úgysem hagyna sosem nyugodni a dolog hogy félrekefélt mással egyik napról a másikkal.Esetleg Te vetted el a szüzességét?Vagy csak ennyire könnyűvérű a lány?Az a baj hogy mostanság a ribiség már általános.Ha akarsz futhatsz utána,de kár érte mert változni nem fog a dolog,hiába változol te is.Be kell látnod,menni kell tovább!Dugj meg minél több lányt ,majd ez enyhít a fájdalmaidon! :)

2014. jún. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Életemben először érzem magam 26 éves koromra szerelmesnek. Igazad van abban,hogy a másik miatt hagyott ott...de közre játszik benne mind az is úgy érzem,hogy hagytam idáig fajulni a dolgot. Lényegében én a külföldi össze költözéstől várok most csodát az az igazság. Más nőre meg rá sem tudok nézni :) sajnos ilyen a szerelem még ha utólag is gondolkodtam.
2014. jún. 1. 03:18
 6/6 anonim ***** válasza:

azt kellene kiderítened,hogy a srác az csak egy csalimadár,hogy te megőrülj és harcolj érte,mert ez mondhatni alap női taktika,de közben meg nincsen semmi köztük,csak az agyad van vele húzva.


vagy valóban vele van a nő és kúrnak is.

utóbbi esetben nekem egy pillanatig sem kellene,sőt a testi fenyítést sem zárnám ki,mert ha így hipp-hopp hagyott el és jött össze vele,akkor már dugta míg veled volt.

ringyóért meg harcoljon az apja f-asza.

2014. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!