Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasik mindig sokat beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mindig sokat beszélnek a szexről így, vagy ez azt jelenti, hogy nem komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

Két hónapja járunk, 18 évesek vagyunk. Ő mindig "dugás"-nak hívja a dolgot, és nem úgy érzem, mintha az érzelmes szeretkezést preferálná. Inkább a vad szexet, értitek.

A kérdés a következő: Létezhet-e az, hogy ő egyszerűen csak így tud szexelni, vadul, és nem érzelmesen? Vagy ez egyből azt jelenti, hogy nem érez irántam elég mélyen? És az, hogy így beszél róla és ennyit, jelent valami rosszat, vagy csak az exem volt túl nyálas, és átszokom majd erre? :D



2015. jan. 26. 20:37
 1/4 RRR ***** válasza:

esetleg beszélgess vele erről

gondolom fingja sincs,hogy gondod van vele

sőt ,ha bármi gubancod van beszéld meg vele

meglátod ,milyen frankó kapcsolatotok lesz

2015. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal azert legyel tisztaban, hogy a du.gas es a szeretkezes kozott van kulonbseg, a normalis pasiknal is.


Szoval ha nem akarsz csalodni es te a szeretkezest preferalod, akkor ne menj bele.


2 honap meg semmi, ismerd meg jol.


De te eleted.

2015. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nyilván megbeszélem majd vele, csak előtte gondoltam megkérdezem, hogy vajon én vagyok-e ennyire paranoiás, vagy tényleg gáz van. Érted. :)

2. Tisztában vagyok vele, hogy van különbség, éppen ez a gond, hogy nála nincs. Még meglátom, hogy beszélem meg vele... :D

2015. jan. 26. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h ő csak ezt a szót használja mindenféle együttlét megnevezésére. Attól, h dugásnak nevezi, még lehet érzelmes szex. De ezt vele kéne megbeszélned v tapasztalnod.
2015. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!