Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem tényleg a legszebb? Akinek az nem jött össze, annak ez az mindennél jobb érzés már meg sem adatik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért, most vettem észre utólag. :)
2015. jan. 26. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam a 3. volt eddig a legnagyobb, de már azon is túl vagyok. És simán tudnék még szeretni.
2015. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eddig még csak egyszer voltam szerelmes, de az viszonzatlan (bár már kiábrándultam az illetőből), szóval nekem nem volt az...
2015. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól függ, hogy mennyire szeretsz bele abba akivel randizol vagy ha egy véletlen folyamán megismerkedsz valakivel és beleszeretsz vagy egy nagyon különös helyzetbe kerültök pl. lakatlan sziget :P .


De nagyon sokat számít a hozzá állásod is.


Azt hiszem ha nekem egy különleges véletlen folytán lépne be valaki az életembe nem bírnám ki orom könnyek nélkül az első csók, ölelés vagy összefogódzkodott séta után.


27f.

2015. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nem a sorrendtől függ, hogy melyik szerelem a legszebb az ember életében.
2015. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekem volt már szebb és jobb kapcsolatom az elsőnél, pedig rövidebb ideig tartott, de sokkal intenzívebb volt, és bár azért lett vége, mert az akkori életszakaszunkban nem passzoltunk egymáshoz, a mai napig úgy gondolom, hogy eddig ő volt a tökéletes párom. Azóta volt már más, az is jó volt, nem sírok az említett ex után, de jóval többször jut eszembe, és mélyebb nyomokat hagyott bennem, mint a legelső szerelem, pedig az 3 évig tartott, a legjobb pedig csak 1 évig.
2015. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem :) Azóta azért már felnőttem,és teljesen máshogy látok egy párkapcsolatot,és azokat a dolgokat amik abban a kapcsolatban voltak.Mai fejjel nem lettünk volna 5 évig együtt..


Az elmúlt 2 szerelem sokkal komolyabb,és szebb volt..

2015. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor is van az a bizonyos első nagy szerelem, ha pl 14-15-16 évesen, akkor nem hiszem,hogy a legszebb, bár semmi sem lehetetlen.

Miért ne adatna meg? Nem csupán egy nagy Ő van,legalábbis az esetek nagy részében. Akinek pedig csak egy, és vele élheti le az életét, az baromi szerencsés.

2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!