Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar, mit jelentek szálára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar, mit jelentek szálára? Évek óta ismerjük egymást, de szeptember óta jobban felfigyeltünk egymásra. Egy suliba járunk, így napi szinten látjuk egymást. Múlt héten elmentünk moziba.

Figyelt kérdés
ott volt néhány csók,utána megbeszéltük,hogy nála alszom.Lefeküdtünk,de nem volt mindjárt felizgulva.Nem értettem miért,azt hittem,hogy bennem van a hiba.Kiderült,hogy előtte kezelte magát,hogy nehogy baj legyen.Élvezte a dolgot.Én szerelmes vagyok belé. EWgész éjjel úgy aludtunk,hogy átötelt,azt mondta,hogy legszivesebben annyira magához szoritana,hogy magábahuzna.Puszilgatott,simogatott.Egyszer csak arra keltem fel,hogy zt mondja SZERETLEK.Én meg mindtam,hogy ez nem igaz,de amint kimondta,már terelte is a szót.Reggel elélveztettem.Előtte sokszor mondta,hogy imád.A fenekemmel el volt foglalva,dicsért.Amikor már ugy volt hogy megyek haza,megmasszirozta a taplamat,puszilgatott,kávét hozott nekem..hazamentem es írtam,hogy máris hiányzom neki,és ,hogy bánja,hogy nem mutatott be engem náluk a szülőknek.Megkérdeztem,hogy ez szokás-e nála,hogy a kalandokat be szokta -e mutatni,és azt válaszolta,hogy nem,es más volt..segítsetek légyszi

2015. jan. 28. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

"azt mondta,hogy legszivesebben annyira magához szoritana,hogy magábahuzna"


ismerős érzés :) ha igaz volt akkor tényleg szeret :) a leírtak alapján nem csak egy kaland voltál neki...

2015. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2015. jan. 28. 11:31
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem magának nem akarja beismerni érzéseit.
2015. jan. 28. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:
dugjatok sokat
2015. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
semmi többre nem kellek?
2015. jan. 30. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ez kerdese.. vagy nagyon hulyit, vagy tenyleg szerelmes. Szerintem varj, de ne add oda magad mindig szeyualisan, marmint figyelj es varj hogy ha epp nem csinaljatok akkor is olyan e veled, ha napokig nem tudtok talalkozni a sulin kivul, akkor hogyan all hozzad.
2015. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!