Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve járok a pasimmal, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járok a pasimmal, ő 17 én 16, tegnapelőtt lefeküdtünk, ez volt az első, de most nem veszi fel a telefont és nem válaszol az üzeneteire!?

Figyelt kérdés
Szerintetek mért tűnt el? Szerintem nem volt olyan rossz, mondjuk nekem eléggé fájt. Csak kihasznált? Olyan kedves volt és megbízható. Ő már nem volt szűz. Nem voltam elég jó neki? Én szeretem őt és aggódom.

2015. jan. 28. 11:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sűrűn szoktatok beszélni?? Mit láttál rajta neki mennyire tetszett a dolog?
2015. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
eddig tartott
2015. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
41%
Neked ilyenkor nincs iskola?
2015. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
eddig mindennap beszéltünk. megkérdeztem a szex után, hogy milyen voltam ésazt mondta, hogy egy szüzhöz képest jó
2015. jan. 28. 11:53
 5/43 A kérdező kommentje:
suliból irok, lyukas órám van
2015. jan. 28. 11:53
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Gyanús,hogy leléphetett.Nem túl tapintatos.Ellenkező esetben még inkább keresne ezek után.:(
2015. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

#4 "megkérdeztem a szex után, hogy milyen voltam ésazt mondta, hogy egy szüzhöz képest jó" - látod, itt a qrva nagy baj ... ez nem szertorna, vagy kézenállás, hogy egy kezdőhöz képest jó ... a szex a szerelem része ... nem az a kérdés az első alkalommal, hogy jól csináltam-e, hanem jó volt-e velem ... és erre nem az a válasz amit kaptál


megérett a világ a pusztulásra

2015. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
15%
De jó, hogy neked ilyenekre van időd. Neki lehet, hogy nincs lyukas órája. Türelmetlen vagy.
2015. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
akkor most csak így lelép? de olyan kedves, folyton azt mondogatta, hogy szeret, és szex után is azt mondta hogy imád. neki adtam a szüzességem, hogy teheti ezt?
2015. jan. 28. 11:59
 10/43 anonim ***** válasza:
87%

Egy szuzhoz kepest jo??? Ezt tudta kinyogni? Az én barátom imádott hogy neki adtam a szüzességem es annyira vigyázott ram hogy Nehogy fájjon! A barátot egy tapló paraszt.

Sanszos hogy otthagyott mert nem kellesz neki de ha megis keresni fog egy ilyennel Nehogy foglalkozz az ilyen nem erdemel lányt ha Ennyire önző es nem ertekel teged. Keress olyat aki tenyleg szeretni fog

20/N

2015. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!