Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szerelemmel szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szerelemmel szeretem, akkor már szakítani kell?

Figyelt kérdés
Egy csomó kérdésnél azt látom válasz gyanánt, hogy ha már nem vagy szerelmes a párodba, csak simán szereted, akkor inkább szakíts vele, hadd keresssen egy olyan lányt, aki szerelmes lesz belé stb. Miért? Ez teljesen hülyeség. A szerelem max. 3 áév után átalakul sima szeretetté. Miért kéne szaklítanom, mert leül az a kezdeti lángolás? Ez teljesen természetes.

2015. jan. 29. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Akik ezt írják ők már a "new generation" tagjai akiket a liberális média nevelt fel. Tudjátok... Carpet Diem, ha már kis gond van dobd ki, csak a lúzerek érzelgősködnek, légy önző, nyomd el a gyengébbet - de azért mutasd a világna hogy "emberséges" vagy lehetőleg adakozás formájában, szex a kapcsolat alapja és egyeten értelme stb.
2015. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha megválaszolod, szinte ellentmondást nem tűrően magadnak a választ, akkor most mégis ide milyen válaszokat vársz ?
2015. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem csak a kezdeti lángolást jelenti. Sok kapcsolat megy át megszokássá, amiben már nincsenek meg a párkapcsolathoz szükséges működő elemek.

Nagymamám még több, mint 50 év után is szerelemmel tekint nagyapámra, nem azzal a lángolóval, de ez mégis más, mint ahogyan egy olyan embert szeretek, aki mondjuk csak rokon, barát, ismerős.

2015. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


Akkor viszont kb. mindenki egyedül marad mert 5000 kapcsolatból ha 1 ilyen van mint amit írsz :(

2015. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval amíg azt érzem hogy ő a legfontosabb, nem veszíthetem el, nem akarok elszakadni tőle, addig hiába "csak szeretem" a lángolás elmúlásával, addig még ugyanúgy szerelmes vagyok?!!
2015. jan. 29. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, ha az nem valami másféle függés miatt van (más függés lehet pl. anyagi ráutaltság, erőszak miatti félelem...).
2015. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valszeg még nem voltál szerelmes igazán.Ha neked hosszútávon enélkül is működik a szex/szeretkezés,akkor ne szakíts,ha egyébként tényleg minden téren működik a kapcsolat.

30F

2015. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs más "függés" csak ez az érzés, hogy mindig várom hogy híjvon/nézem az órát hogy mikor van szünete és hívhassam én, meg hogy amikor jön olyan nagyon jól esik összebújni, és az jut eszembe, hogy szeptembertől együtt fogunk lakni, és minden este így össze tudunk majd bújni, meg ez a nagyon erős érzés, hogy nem akarom elveszíteni, nem veszíthetem el.
2015. jan. 29. 12:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még sosem voltam szerelmes, nem is hiszem, hogy leszek valaha, kapcsolataim mégis voltak. Nem gondolom, hogy nekem ne lenne szabad kapcsolatot létesítenem és jól éreznem magam valakivel, csak mert nem vagyok egy érzelgős, nyálas, bújós, szerelmes, picsogós típus. Vágyok néha gyengédségre, de ez baromi ritka, nekem inkább az állandóság, a jó programok, a közös érdeklődés és a jó szex a fontos, nem pedig az, hogy pillangók repkedjenek a gyomromban, ha meglátom.
2015. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 9 - Te se nagyon tudod, mi a szerelem, de nem baj. Persze, attól még lehet kapcsolatod, ha neked és a másik félnek az úgy jó.
2015. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!