Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani akar velem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani akar velem a baratom? Ferfiak valaszat varom

Figyelt kérdés
Volt ket nagy balhenk, az egyik szeptemberben mikor baratnommel elmentem iszogatni par orara a varosba a baratom errol az elejetol a vegeig tudott, meg aznap este at is jott hozzam, de kesobb volt egy sz...rkavaras ami miatt nem bizott meg bennem a baratom 100%. A masodik pedig a heten,mikor megnezte a facebookomat es latta h decemberben kedvesen beszeltem par szot egy ismerosommel mert korabbrol ismertem. Meg volt kint par kepem ugy h csak en lathattam. De neki ez korabban se tetszett h kepet teszek ki, de momdom h csak en lathattam, a masik pedig a srac. Miert jopofaskodok vele. Persze volt kisebb veszekedesunk is kozte jo par.volt h ugy ereztem h nem szeret stb en eztmondtam is neki. De o ezek utan mondta h szeret stb. Azota eltelt par nap olyan fura hangulata volt de volt h nekem is biztos az ido miatt stb. Ma estemegis felhivott, h hnap beszelunk majd mert ot nagyon idegesiti h en beszelgettem a sraccal.( azota toroltem magam facerol) en kerdztem ezek utan mit tehetnek h megbizzon bennem de egyenlore nem tudott mt mondani... rakerdeztem kerek.perec h szakitani akar e azt mondja nem. Mondtam neki h en azert szeretem azt mondta h o se utal... de nem akartam bele menni nem telo tema majd hnap de kivancsi vagyok azerintetek mit lehet eze meg megbeszelni? Idegesiti, azt mondta nem akar szakitani akkor? Nagyon kivancsi vagyok fel szeretnek ra keszulni, mert nekem szakitas gyanus volt de aztmondja h nem.... ha szamit 29 eves
2015. jan. 23. 21:55
 1/4 anonim válasza:
meséld el nekünk is holnap...
2015. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszusom... Hát a fogalmazás nem erősséged, és szerintem a kapcsolatnak sincs jövője. Ha nem szakít szakíts te!
2015. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2015. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszelgettunk, es kozolte hogy ot idegesitette az h lesz artam, es nem torodtem azzal o mire kert. Nem szakitottunk de azota megvaltozott bennem valami.. ugyanolyan minden mint volt csak most gondolkoztam el igazan mi eri meg nekem.... es nem fogom torni magam mar erte.. majd ha o is reszt vesz a dolgokban..
2015. jan. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!