Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha voltál már szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltál már szerelmes, nálad meddig tartott a szerelem és milyen érzéssé alakult később?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy milyen hosszú ideig tarthat a szerelem? Azt szeretném kideríeni, hogy milyen arányban lesz a szerelemből szeretet érzés és milyen arányban lesz belőle gyűlölet/utálat.

Légyszi a korodat/nemedet is írd a válasz mellé!



2015. jan. 29. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit az emberek “SZERELEMNEK" neveznek, az csupán egy kémiai reakció, ami arra készteti az állatokat, hogy szaporodjanak. Kezdetben nagyot üt, majd szépen csendben elillan, saját magadra hagyva egy megfeneklett kapcsolatban. Mindenki átesett már rajta: én, ő, a szomszéd, és a szüleid is.

Törd meg a kört! Emelkedj fölé! Összpontosíts a tudományra!

2015. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én szerettem valakit elég sokáig sok okot adott rá amiért gyülölhetném de nem tudtam soha nálam ez nagy csalódás inkább
2015. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, 28 éves vagyok, a férjemmel 5 éve élünk együtt, a mai napig nagy a szerelem, még mindig nem bírunk betelni egymással, az évek csak egyre inkább mélyítették, persze rengeteg energiát is fektetünk a kapcsolatba, nagyon figyelünk és vigyázunk egymásra! Azt pedig egyikünk sem hagyná, hogy bármitől is elmérgesedjen a viszonyunk, vannak persze időnként konfliktusok, de eddig soha nem feküdtünk úgy le este, hogy a másikban akár egy pici sérelem is maradt.
2015. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A házasság a rutin a gondok ....megölik a szerelmet szép lassan
2015. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!