Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú szerelmes belém, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú szerelmes belém, de én nem és hiába magyarázom neki hogy nem vagyok belé szerelmes, hiába bunkózok, oltogatom, semmi. Kinézném belőle, hogy öngyilkos lesz ha nem járok vele de én ezt nem akarom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ne reagálj a dolgaira. Ennél jobbat nem tudsz tenni.
2015. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban a legjobb, ha leszarod. Ne foglalkozz vele és tiltsd le, ha zaklatna a neten.
2015. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem "hiába bunkózok, oltogatom" -ni kellene vele hanem letiltani végérvényesen és megmondani neki szépen, hogy szálljon le rólad.
2015. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még ha tényleg öngyilkos lesz is, az SEM a te hibád, ezt tudatosítsd magadban mindenképpen!!!!!

Aki annyira bolond, hogy szerelmi bánat miatt árt magának, az durván fogalmazva meg is érdemli, de tőled senki semmi szín alatt nem várhatja el, hogy akaratoddal ellentétesen dönts, vagy hogy felelősséget vállalj az ő hülye döntéseiért!

2015. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első kettőhöz csatlakozom. Ne foglalkozz vele.


Amíg válaszolsz Neki addig foglalkozol vele. Amíg foglalkozol vele addig úgy érzi, rendben van a dolog. Ne állj le magyarázkodni. Miért tartoznál Neki, vagy bárkinek magyarázattal a legbensőbb dolgaidról, az érzéseidről? Mi köze hozzá azon túl, hogy "nem vagyok szerelmes beléd"? Ha megszólít ránézel és annyit mondasz, nem szeretnék járni veled. Sem most, sem máskor. Aki fenyegetőzik az általában nem lesz öngyilkos. Aki meg öngyilkos lesz az talál rá más okot hogy az legyen, aki meg színpadiasan úgy csinál mintha öngyilkos lenne az a legnagyobb gáz. Ha legközelebb jön elfordulsz, elkezdesz beszélgetni a többiekkel, nyomkodod a telefonod vagy bármi. Ereszd el a füled mellett a szavait. Persze eleinte kitartó lesz, neked meg borzalmas kellemetlen az egész, de tartsál ki. Egy szót se szólj, bármilyen nehéz, mert az idő neked dolgozik. Ha látja, hogy nincs hatással Rád akkor ott fog hagyni.

Az ilyenek a figyelmünket akarják, a sajnálatunkat és nem valódi érzelmeket. Tipikusan az a fajta akinek az kell akinek még csak be sem jön.

2015. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha öngyilkos lesz, akkor az lesz, az ő baja, nem a tiéd.
2015. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megmondtam már neki, hogy szálljon le rólam, megszakítottam vele a kapcsolatot és ez bejött. De most azzal "bosszulja" meg, hogy a barátaimnak olyan dolgokat mond rólam, amiket eddig nem is tudtam magamról és azok meg hisznek neki. Szóval rájöttem, hogy igazából nem is én vagyok a bunkó.

De köszi a válaszokat!:D

2015. febr. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!