Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor kihasználna? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kihasználna? Vagy én használóm ki?

Figyelt kérdés
Felesbe szoktunk be ülni valahova kajálni általában. Most ő hívott meg kérdezte milyen italt kérek hozzá , közben én az asztalhoz vittem a kaját. Le ültünk kajálni , el felejtette az italokat. Mondtam neki hm milyen finom ez az ital. Oda ment és meg vette , vissza jött és el kezdet velem pufogni. "Nem igaz hogy lány létemre nekem kell meg hívni , teljesen ki vagyok használva". Majd bocsánatot kért mondta ne haragudjak csak olyan drága volt ez a két ital lent olcsóbban meg kapta volna. Mondtam neki ígérem kár pótlom csinálok neki valami finomat a kedvencéből meg hívom valahova. Azt mondta nem inkább add vissza a pénzemet. Mondtam neki oké vissza kapja a pénzét. Le szögezem az nap meg hívás előtt nagyon csúnyán össze vesztünk. Az nap még fel kínálta hogy menjünk el moziba és azt is ő fizette. Tegnap beszélgetünk , mondtam neki mi mindent kell vennem majd. Mondta vegyek neki egy mellnövesztőt mondtam neki nem veszek és te nekem mit veszel? Hozzá tettem neki ha te veszel nekem egy parfümöt veszek neked mellnövesztőt. Azt felelte rá hogy nem mert drága mondtam neki ha te féltesz tőlem 2ezret én is féltem tőled. Mondtam neki vissza adom a pénzedet azt mondta nem kell hogy vissza add. Hirtelen már jó volt neki az is hogy csináljak neki valamit a kedvencéből. Mondtam neki már azért sem csinálok vissza kapod a pénzed és kész. Soha sem főztem még egy lánynak sem , pedig szakácsnak tanultam nem lett volna nagy probléma.

2015. jan. 29. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakácsnak tanultál,de észt már nem osztottak hozzá.Elég gáz hogy a csajod fizet mozit,italt,normálisan nem tudod meghívni semmire.
2015. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha neki nincs én is ugyan úgy meg hívom. Mivel egyikünk sem keress sokat , haza is kell adni stb.. Így felesbe fizetjük ebben nem tudom mi a probléma.
2015. jan. 29. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!