Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges lenne hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne hogy belém szeretet? 7 hónapig nem kelletem neki.

Figyelt kérdés
Csajozásba soha sem voltak gondjaim bárkit meg szerezhetem akit csak akartam. Nem vagyok jóképű srác de valamivel meg fogom a lányokat. Alapból egy kedves sokszor bunkó , laza sz*rok rá típus vagyok. Azonban meg ismertem egy lányt egyből szerelmes lettem. Megalázott , papucs , pincsikutya voltam neki. Ki is akart használni , de nem vettem meg neki amit szeretet volna. Csak barátkozni akart velem , hülye fejemmel bele mentem. Udvaroltam neki , kedves , udvarias voltam vele. Folyton adtam neki a jeleket , mondtam is neki sőt hónapokkal később szerelmet is vallottam neki. Teljes mértékben figyelmen kívül hagyta , ott is hagytam nem reménykedtem tovább. Később ő keresett fel engem össze is jöttünk. Mindig amikor meg kaptam amit akartam , ki dobtam ő meg csak futott utánam. Amikor a barátnője hívta nem ment inkább velem volt mint vele. Facebook elkezdte kezdeményezni a beszélgetések , hívott hogy menjek át hozzájuk. Ezek 6 hónapja voltak , mostanában furcsaságokat kezdtem észre venni rajta. Ölelget , puszilgat hívogat a munka helyén telefonon. Sokszor kezdeményezi a csókot , pettinget. Múltkor nagyon össze vesztünk , szakítottam is vele. Kérte hogy ne tiltsam le , maradjunk meg barátok. Szeretne velem legalább heti egyszer találkozni , beszélgetni. Mondtam neki nem erre ő el kezdted sírni rám mászott és fojtogatott. Azt mondta meg öli magát ha nem oldom fel facebookról. Hívásaira és egyéb másra sem reagáltam. El indultam tegnap a boltba , hirtelen azt vettem észre hogy a hátam mögött van. Azt mondta beszélni szeretne velem mondtam hogy én meg nem. Követett egészen a boltig , majd ő is be jött. Be ültem a buszmegállóba oda is be jött mondtam neki menj haza. De nem ment sehova sem , el indultam haza fele oda is követett. Be akart jönni be zártam a kaput , majd ott állt kint. Fél órával később ki mentem mondtam neki menj el. De nem ment sehova sem , vissza mentem a házba. Később apu be engedte be jött hozzám mondtam neki kérlek szépen menj el. Azt mondta nem megy sehova sem , helyet is foglalt szép nyugisan. Meg sajnáltam el kezdtem vele beszélgetni , majd ki is békültünk. Együtt aludtunk anyukája persze nem engedte de ő viseli a cirkuszt is miattam. Nem értem miért de bárhogy beszélek vele , bármit teszek nem képes el hagyni. Volt mellette egy másik nő persze tudtak egymásról de azt is el fogadta. Pedig nagyon féltékeny típus , féltékeny akkor is ha beszélgetek más lányokkal. Tudom én sem vagyok egy jó gyerek , de néha eszembe jut amiket tett. Igazán magamat hibáztatom hiszen ha az elején nem lettem volna szerelmes nem lett volna ez. Valamikor eszembe jutnak ezek a dolgok , de akkor órákat kattogok rajta. Voltak fiúk akik próbálkoztak nála de egyszerűen vissza utasította őket. Jelenleg 15 hónapja ismerjük egymást , válaszokat pedig előre is köszönöm. És bocsi a rengeteg helyes írási hibákért.

2015. jan. 29. 16:25
 1/1 anonim válasza:
semmi képen nem ha ilyet csinált akkor fog is
2015. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!