Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérdezte meg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezte meg a barátom hogy eddig hány pasival jártam? 18L

Figyelt kérdés
Egyik este amikor találkoztam a barátommal csak úgy felvetette hogy hány barátom volt eddig... Már együtt vagyunk egy ideje és kicsit meglepett a kérdés... Szerintetek mièrt kérdezte ezt és mi erre a jó válasz?

2015. jan. 30. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hogy "Közöd?"
2015. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Sok minden miatt kérdezhette.

Mi a helyes válasz? Például az igazság.

2015. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi, ha nem nullát vagy 100 at mondasz és szeret nem hiszem, hogy bajod lenne belőle...
2015. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom persze hogy az igazságot mondtam... Csak nem tudom hogy miért kérdezett rá ilyen hirtelen
2015. jan. 30. 09:40
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehet zavarja hogy nem ő az első. Vagy ha még nem csináltátok, akkor fél hogy gyenge lesz neked, mivel még szűz...
2015. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ATTILLA123 ***** válasza:
Lehet parázik,hogy ha neked több pasid volt mint neki csaja lebőg majd az ágyban.
2015. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert a használt kínai zoknit senki nem szereti.
2015. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
7/7, Remélem, szűz vagy még, te kis kínai zokni.
2015. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A helyes válasz ha nem mondasz túlnagy számot. Tudd egy kezeden megszámolni. A legtöbb fiú egójára nincs jó hatással ha a barátnője/felesége több partnerrel szexelt mi ő maga. Az egyéjszakás meg megint olyasmi amit a többség nem szeret. Tudja, hogy a lányok is egyéjszakáznak, kivéve az aktuális barátnő ne legyen ilyen. Abból az ösztönből fakad, hogy a "nőstényt" akit megszerzett és birtokol, és csak az övé, más kan nem kaphatja meg. Így egy fiúnak nem mindig tesz jót az igazság.
2015. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Ráb***tál, stabil párkapcsolatban élek. Viszont a büdös életben nem érnék hozzá olyan nőhöz aki kiugróan sok férfivel b***ott előttem. Ugyanúgy ahogy sok nő sem preferálja ha valaki több száz nőt dugott meg előtte, mert nem akar strigula lenni. Teljesen releváns kérdés, ismerek olyan 16 évest aki több faszival volt mint egy hivatásos.
2015. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!