Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik Ilyen ilyen az életben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Ilyen ilyen az életben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon utálok, minden hülyeségen összeveszünk, mert rengetegszer megbántott, és minden reggel eldöntöm, hogy vége, mégis amikor egy méteres körzetben a közelemben van, akkor legszívesebben a nyakába ugranék. Körülbelül négy éve tart ez, és soha nem volt több köztünk egy csóknál. És ő is így érez. Tényleg van ilyen?


És légyszí ne gyertek azzal, hogy hülye vagyok, mert el kéne felejtenem, mert én tényleg el akarom és tiszta szívemből gyűlölöm.


17/L



2015. jan. 30. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jobb, ha egy lány gyűlöl mint sem közömbös veled.

Pontosan mi is az oka annak, hogy így érzel?

2015. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mokyu! ***** válasza:
Próbljátok meg hogy összejöttök
2015. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vele összejönni, mert bizalmam már nincs felé egyátalán
2015. jan. 30. 14:22
 4/5 Mokyu! ***** válasza:
Attól még megpróbálhatod
2015. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:

Konkrét ok? hazudott nekem, megbántott, olyan dolgokat mondott nekem, amik nagyon fájtak, nem egyszer sírtam miatta. Egy időben teljesen összeomlottam miatta.

2015. jan. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!