Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom semmit nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom semmit nem képes tervezni az életben. Elhagynátok a helyemben?

Figyelt kérdés
40 éves férfi, egész életében annak a híve volt, hogy a spontaneitás így meg úgy, ő nem tervez semmit, mert minek, valami úgyis mindig közbejön. De ez mindennapos dolgokra is igaz, van, hogy azt se lehet megbeszélni vele, hogy 2 nap múlva elmegyünk-e vacsorázni, mert majd meglátjuk. Eddig elvoltunk így, bár ezt sosem toleráltam, de én már szeretnék valami biztosat, közös lakást, pár év múlva gyerekeket, de még azt se lehet megbeszélni vele, hogy fél év múlva összeköltözünk-e vagy nem, mert hol van az még, miért kell ezt most megbeszélni meg megtervezni. Én így nem tudok élni, hogy semmilyen tervem nincs arra vonatkozólag, hogy mi lesz velem/velünk, majd ha úgy lesz, akkor úgy lesz, ha nem, akkor meg lesz valami. Hozzáteszem, nem csak velem csinálja ezt, egész életében ilyen volt. És elmondása szerint persze akar majd gyerekeket meg ilyesmi, de hogy bármilyen lépést is megtervezzünk efelé... azt már nem. Nem 10 éves terveket akarok tőle, csak pár hónap-fél évét. Elhagynátok a helyemben?
2015. jan. 20. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
40 éves, szóval ha akarsz még valamit az életben akkor lehet h el kéne.
2015. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem bírnám..
2015. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elhagynám. Ha neki jó egyik napról a másikra élni, akkor csinálja egyedül.
2015. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!