Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerőseim azt mondják olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerőseim azt mondják olyan vagyok a csajozásban mint az üzleti életben a mutyis bűnözők. Igazuk lehet vagy csak irigyek?

Figyelt kérdés
Ilyen hasonlatokat mondogatnak hogy meggazdagodni és becsajozni aligha lehet becsületesen ,de aki gerinctelen mint én annak megy mint a karikacsapás(én esetemben a csajozás). Voltaképpen azt csinálom hogy a barátnőimet, mármint úgy barátnő akikkel csak beszélget az ember, átváltoztatom sex értelemben vett barátnővé. Ezt úgy érem el, hogy undok arrogáns vagyok velük és amikor helyre akarnak tenni akkor azt mondom hogy unom a szimpla jópofizást több kell...és belemennek.A feltalált spanyolviaszom szerint akik kiváltanak valamilyen érzést a csajokból tök mindegy hogy jó vagy rossz érzést a lényeg hogy feltűnőt abba unalmukba ha nem is beleszeretnek de rákattannak. Ismerőseim szerint így könnyű de nekik nem lenne gyomruk ehhez

2014. dec. 19. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet én is kipróbálom :D Igazuk van és irigyek is.. Valahol a kettő között :D
2014. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Jól csinálod! Respekt!
2014. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináld tovább, csak irigyek!
2014. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mindkettő

de ha beválik, miért érdekel a véleményük? :D

2014. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
S most te tényleg azt hiszed hogy te feltaláltál valamit?
2014. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
Akinek siker az, hogy ilyen primitív nőket dugjon, annak egészségére. :D
2014. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös igazából nem. ezek sokezer éves trükkök (mint a 10 ből 9 nőt elmond azember minden rossznak és a kihagyott 10. akire nem mondanak rosszat az odáig lesz mennyire többe nézik, vagy mikormocsadákból lesz valaki egyre kevésbé mocsadékabb és fitogtatja a javuló tendenciát szemben egy alapból rendes taggal aki így már nemigen tud javulni).

én azt csinálom mint mikor a számítógépes játékban beírja valaki az ilyen cheat kódokat. qa drukk csak ott van mi van ha éppen most nem működik... ez a kockázat rémiszthet meg sokakat hogy használják olyan rendszeresen mint én

2014. dec. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!